Прес-служба

АТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) пропонує страховий продукт для забезпечення фінансових гарантій туристичних підприємств.

Вівторок, 23 березня 2004 02:00

UTICO пропонує нову послугу туристичним підприємствам з надання банківських гарантій (без еквівалентного грошового покриття) в якості підтвердження фінансового забезпечення суб'єкта туристичної діяльності.

Согласно змін, внесених в Закон України «Про туризм» від 18.11.2003 № 1282-IV, всі туристичні підприємства повинні мати підтвердження фінансового забезпечення своєї відповідальності. Це необхідно для покриття збитку у випадку неплатездатності чи банкрутства, який пов'язан з не наданням чи наданням у неповному обсязі чи неналежної якості туристичних послуг, у результаті якого був нанесений матеріальний збиток туристу.

АТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) спільно з банком партнером розробили відповідну програму страхування та пропонують співробітництво туристичним операторам та агентам з надання підтвердження фінансового забезпечення їх відповідальності.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95