Прес-служба

АТ «Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО) відповідає за своїми зобов’язаннями.

Понеділок, 26 липня 2004 03:00

Перебуваючи в місті Гамбург (Німеччина) в місцеву лікарню звернулася жінка, яка мала страховий поліс «ЮТІКО» у зв'язку з раптовим погіршенням здоров'я сина у вигляді судомних приступів і нерівномірної роботи органів дихання. Дитині було поставлено діагноз: Фаринго-тонзиліт, важкі спазматичні судоми при жарі (гостре захворювання верхніх дихальних шляхів). Було прийнято рішення про негайну госпіталізацію хлопчика у відділення інтенсивної терапії, бо ненадання своєчасної медичної допомоги могло стати погрозою для життя. Вартість триденного стаціонарного лікування хлопчика склала 1 433, 04 євро.
АТ «Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО) компенсувала витрати за лікування в розмірі 9 011,1 грн. (еквівалент 1 433, 04 євро по курсу НБУ).
Громадянка України ***** та її дев'ятирічний син були застраховані в АТ «Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО) по програмі: «Добровільне страхування відповідальності осіб, що виїжджають за кордон, перед третіми особами по відшкодуванню витрат, пов'язаних з нещасним випадком або раптовим захворюванням. Вартість страхового полісу строком дії 30 днів і страховій сумі (сума покриття) 30 000 євро склала 81 грн..

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95