Прес-служба

СК «ЮТІКО» розширює свою присутність в соціальних мережах

Вівторок, 08 жовтня 2013 16:04

Страхова компанія «ЮТІКО» активно працює над поширенням своєї присутності в інтернет-просторі, зокрема, в найпопулярніших на сьогодні соціальних мережах.
Так, на початку жовтня сторінка компанії з’явилася в мережах Facebook та Twitter. На відміну від офіційного сайту «ЮТІКО» на новостворених сторінках більше уваги приділятиметься не офіційній, а пізнавально-розважальній інформації, неформальному спілкуванню. А вже в найближчих планах – створення на сторінках компанії в соціальних мережах нових розділів, що, сподіваємось, прийдуться до смаку нашим читачам: з порадами страхувальникам та функцією он-лайн консультацій, з розповідями про найрізноманітніші курйозні ситуації та випадки з життя, цікавим відео та яскравими фотографіями.

Пропонуємо всім приєднуватися до друзів СК «ЮТІКО» в соцмережах, розміщувати цікаву інформацію та ставити питання фахівцям, висловлювати свої побажання та розповідати про себе, ділитися своїми думками та знаходити однодумців і врешті-решт просто отримувати задоволення від приємного та невимушеного спілкування. Читайте, коментуйте, пишіть!
До речі, висловити свої побажання щодо роботи СК «ЮТІКО», залишити відгук, подякувати або поскаржитися всі страхувальники можуть в розділі «Форум»  на сторінці компанії у Facebook.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95