Прес-служба

Insurance TOP: підсумки 2013 року

П'ятниця, 25 квітня 2014 14:27

Український НДІ «Права та економічних досліджень» оприлюднив черговий рейтинг  Insurance TOP, в основу якого лягли результати фінансової діяльності провідних страхових компаній України за минулий рік.

Отже, за висновками експертів, страхова компанія «ЮТІКО» посіла дев’ятнадцяту сходинку рейтингу за показником розміру власного капіталу (186,857 млн. грн.) та 35-ту – за обсягом страхових резервів (40,624 млн. грн., що майже вдвічі перевищує аналогічні показники за підсумками 2012 року).

Загальний обсяг страхових платежів СК «ЮТІКО» за минулий рік сягнув позначки 102,876 млн. грн., що забезпечило компанії 35-е місце у відповідному рейтингу. В той же час за показником страхових виплат, що були здійснені протягом 2013 року, СК «ЮТІКО» посіла 44-е місце. При цьому компанія увійшла до ТОП-50 на ринку ОСЦПВ, посівши 12 сходинку відповідного рейтингу. Провідні позиції компанії на вітчизняному страховому ринку підтвердив й аналіз сегменту добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів: згідно з виводами експертів, СК «ЮТІКО» стала сімнадцятою серед найкращих з кращих страховиків, що працюють за цим видом страхування. Ще вищих показників компанія досягла на ринку страхування «Зелена картка»: страхові платежі за цим видом за минулий рік склали 41,915 млн. грн., що забезпечило СК «ЮТІКО» четверте місце у відповідній рейтинговій таблиці. Окрім того, компанія увійшла до ТОП-30 ринку обовязкового страхування цивільної авіації, посівши 18 сходинку рейтингу.

Загалом в Insurance TOP цього разу взяли участь 84 страхові компанії України – як підкреслюють  експерти, це страховики, які будують свою інформаційну політику на засадах відкритості та прозорості, не приховуючи від партнерів та клієнтів реального стану справ в компанії.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95