Прес-служба

СК “ЮТІКО” отримує ліцензію з обов’язкового страхування відповідальності нотаріусів

П'ятниця, 11 грудня 2015 16:42

08 грудня 2015 року Нацкомфінпослуг прийняла рішення про видачу СК “ЮТІКО” безстрокової ліцензії на проваждення страхової діяльності з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності нотаріусів.

Порядок і правила проведення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса затверджені постановою Кабінету Міністрів України №624 від 19 серпня 2015 р. Програма страхування зобов'язує страхову компанію відшкодувати майнову шкоду, заподіяну третім особам внаслідок вчинення незаконних дій або недбалості страхувальника, тобто приватного нотаріуса, під час вчинення ним нотаріальних дій.

Страхова сума по договору страхування встановлюється за згодою сторін, але не може бути меншою, ніж 1000 мінімальних розмірів заробітної плати.

Розмір страхового тарифу становить 0,1-0,3%. За договором страхування може бути встановлена франшиза (частина збитків, що не відшкодовується страховиком). Розмір франшизи визначається за згодою сторін у договорі обов’язкового страхування, але не може перевищувати 5 відсотків розміру страхової суми.

У разі настання страхового випадку страхова компанія здійснює виплату страхового відшкодування в розмірі заподіяної третій особі майнової шкоди, визначеному судовим рішенням, що набрало законної сили, або письмовою вимогою (претензією) третьої особи, визнаною страхувальником та погодженою страховиком. Сума всіх страхових відшкодувань за договором обов’язкового страхування не може перевищувати зазначену в ньому страхову суму.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95