Прес-служба

UTICO отримала ліцензію з обов’язкового страхування предмета іпотеки Рекомендовані

П'ятниця, 15 липня 2016 00:00

14 червня 2016 року розпорядженням № 1257 Нацкомфінпослуг прийняла рішення про видачу Приватному акціонерному товариству “Українська транспортна страхова компанія” безстрокової ліцензії на провадження страхової діяльності з обов’язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування.

Порядок і правила проведення обов'язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування затверджені Постановою Кабінету Міністрів України за № 358 від 06 квітня 2011 р.

Страхуванню від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування підлягає нерухоме майно (нерухомість), що є предметом іпотеки (крім майнових прав, права оренди чи користування нерухомим майном), а також інше нерухоме майно, яке стане власністю іпотекодавця після укладення іпотечного договору.

Страхова сума за договором обов'язкового страхування іпотеки визначається в розмірі повної вартості майна, що є предметом іпотеки, але не менше ніж вартість, зазначена в іпотечному договорі.

Страховик бере на себе зобов'язання відшкодувати страхувальнику в межах сум, зазначених у договорі обов'язкового страхування іпотеки, необхідні витрати на здійснення заходів щодо рятування застрахованого майна, а також зменшення та/або запобігання збиткам. 

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95