Прес-служба

UTICO - №7 серед ТОП-20 фінансово надійних страховиків України за версією журналу "Деньги.ua" Рекомендовані

П'ятниця, 19 серпня 2016 00:00

Останній номер спеціалізованого журналу "Деньги.ua" присвячений, зокрема, рейтингуванню українських страховиків за показниками фінансової надійності.  

Ми раді повідомити, що страхова компанія UTICO посіла 7 місцеу цьому рейтингу! 

Експерти редакції вибрали ТОП-20 найбільших страховиків за обсягом платежів у 1-му кварталі 2016 року і порівняли їх ключові фінансові індикатори в динаміці з 1-м кварталом 2015 року.

 

Відтак, у рейтинг потрапили класичні компанії з відносно однорідною структурою страхового портфелю і наявністю регіональної мережі підрозділів. Для оцінки надійності компаній було вибрано 9 коефіцієнтів, розрахованих на основі публічної інформації. З них два базових показника - покриття резервів і активів власним капіталом, що демонструють незалежність страхової компанії від залучених ресурсів. Ще один важливий індикатор - рівень виплат, який свідчить про платіжну дисципліну компанії. Решта - коефіцієнти, що вплинули на підсумковий результат - питома вага вихідного перестрахування в отриманих страхових платежах, покриття резервів активами, покриття резервів грошовими коштами, покриття резервами сум отриманих платежів, темп зростання страхових платежів, коефіцієнт структури власності.

"Команда UTICO вдячна клієнтам за довіру, а топ-менеджменту та акціонерам - за ефективний та зважений підхід в управлінні компанією, який надав нам можливість суттєво збільшити рівень виплат і поліпшити фінансову дисципліну у 2016 р. Ми і надалі докладатимемо усіх зусиль, щоб не лише залишитися фінансово надійним страховиком, але й суттєво покращити рівень сервісу та швидкість урегулювання страхових випадків", - коментує новину Сергій Сторчевий, заступник голови правління СК "UTICO".

Детальніше з рейтингом можна ознайомитися в журналі "Деньги" №15 від 18 серпня 2016 - номер вже у продажу.

 

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95