Прес-служба

В Україні все більше електромобілів, і вони потребують страхового захисту - погляд експерта UTICO Рекомендовані

Вівторок, 23 серпня 2016 01:17

Як повідомила вчора аналітична агенція "AUTO-Consulting", в Україні невпинно зростає кілкість електромбілів - і за цим показником нааш країна вже випереджає сусідні, більш місткі авторинки. Так, електромобільний автопарк українців вже налічує 850 електромобілів, тоді як, за даними аналітичної агенції "Автостат", у Російській Федерації станом на 01 липня 2016 р. було зареєстровано 722 електрокари.

Лідери вподобань в обох країнах також відрізняються.

Найпопулярнішим електромобілем серед росіян є Mitsubishi i-MiEV: на 1 липня в РФ налічується 249 автівок цієї японської компанії. 2 місце в списку найпопулярніших електрокарів займає Nissan Leaf - у Росії є 189 таких автомобілів. Третя  сходинка із результатом 167 примірників належить Tesla Model S. І, нарешті, ТОП-4 замикає Lada Ellada, що розійшлася тиражем 93 машини. Менше двадцяти примірників у таких моделей, як Renault Twizy, BMW i3 і Tesla Model X.

В Україні ж, за інформацією "AUTO-Consulting", абсолютним лідером є Nissan Leaf:  у нас налічується 647 цих електрокарів. На другому місці Tesla Model S з показником у 72 авто, і замикає ТОП-3 BMW i3 з 19 зареєстрованими автомобілями. Менше 15 авто за Mitsubishi i-MiEV (12), електричною версією Ford Focus (14), Renault Twizi (8), Renault Fluence (8).

"За даними аналітиків, з початку 2016 р. в Україну прибули понад 560 електромобілів. Відтак, ми зацікавлені в тому, щоб надавати якісний страховий захист таким автівкам, і не виключаємо появи відповідного страхового продукту КАСКО для них - вже до кінця нинішнього року. Дехто з наших колег вже пропонує такі страхові новинки автовласникам, але вартість полісу для електрокару є достатньо високою - українські страховики не завжди готові точно спрогнозувати ступінь ризику для цієї категорії авто і, відповідно, мають ураховувати це при формуванні тарифу на страхування. Тому ми хотіли б спочатку отримати певну ринкову статистику, щоб надати клієнтам найбільш повний захист та справедливу ціну", - коментує Ганна Цимбал, заступник голови правління СК "UTICO" з продажів. Очікуємо на нові страхові програми!

Новину підготовлено за матеріалами AUTO-Consulting від 22.08.2016

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95