Прес-служба

UTICO сплатила 19,4 млн. грн. з "автоцивілки" за 8 місяців 2016 року Рекомендовані

Вівторок, 20 вересня 2016 00:00

За 8 місяців 2016 року страхова компанія "UTICO" сплатила 19,4 млн. грн. страхових відшкодувань з обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ), що на 33% більше, ніж за аналогічний період 2015 року (14,6 млн. грн.).

І хоча поки що ми входимо до анти-рейтингів МТСБУ та Нацкомфінпослуг за термінами врегулювання збитків (типова ситуація у випадку, якщо компанія погашає заборгованість минулих періодів) - є очевидним зменшення кількості скарг від клієнтів майже вдвічі. Аналітика буде доступна на сайті Forinsurer у найближчі дні. 

"UTICO" постійно проводить заходи щодо поліпшення системи врегулювання збитків та процесу виплат страхових відшкодувань. Ми намагаємося не лише компенсувати заборгованість за збитками нашим клієнтам, що сформувалася упродовж 2014-2015 рр., до впровадження організаційних змін у компанії, але й на 100% виконувати свої зобов*язання за новими угодами страхування, що почали діяти у 2016 році - у повній відповідності до строків та умов, передбачених договором страхування та законодавством України. Наразі саме якість врегулювання - пріоритет №1", - коментують експерти компанії.

Сподіваємося, що ці зусилля обов*язково призведуть до повернення іміджу компанії  як одного з найбільш клієнт-орієнтованих та знаних страховиків українського ринку. А поки що динаміка наших показників свідчить, що робота проводиться у вірному напрямку.

Дякуємо нашим Клієнтам за довіру, лояльність, порозуміння  та готовність до діалогу!

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95