Страховий випадок

При ДТП

В разі ДТП викличте представників ДАІ та дійте відповідно до Правил дорожнього руху. Після належного оформлення події вимагайте від представника ДАІ надання довідки про реєстрацію ДТП із зазначенням схеми місця події.

В разі наявності інших учасників та свідків ДТП зафіксуйте їх дані (прізвище, адресу проживання, контактний телефон). Визначте, чи застраховані автомобіль або відповідальність інших учасників ДТП, та занотуйте дані про їх страхову компанію.

В разі ймовірності вашої вини в ДТП (та, як наслідок, настання ризику за полісом ОСЦПВ) повідомте іншим учасникам інформацію про себе, номер свого полісу та місцезнаходження страхової компанії. Але до прийняття судового рішення не визнавайте свою вину у скоєнні ДТП.

Невідкладно, але не пізніше трьох робочих днів з дня настання дорожньо-транспортної пригоди, письмово повідомити страховика про подію та потерпілих внаслідок ДТП осіб.

ЄВРОПРОТОКОЛ
**У разі настання ДТП за участю лише забезпечених транспортних засобів, за умови відсутності травмованих (загиблих) людей, а також за згоди водіїв цих транспортних засобів щодо обставин її скоєння, за відсутності у них ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, ці водії мають право спільно скласти повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду.

У такому разі водії транспортних засобів після складення  вказаного повідомлення мають право залишити місце дорожньо-транспортної пригоди та звільняються від обов'язку інформувати відповідні підрозділи МВС України про її настання.

У разі оформлення документів про дорожньо-транспортну пригоду без участі уповноважених на те працівників відповідних підрозділів МВС України розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, не може перевищувати максимального розміру, про який ви були проінформовані страховиком при укладанні договору страхування.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95