Страховий випадок

Шкода здоров’ю

Якщо з вами трапився нещасний випадок на території України, викличте медичну допомогу. Отримавши першу медичну допомогу, забезпечте належне документальне підтвердження події, отримавши довідку медичного закладу.

Протягом 48 годин з моменту настання події повідомте про це страхову компанію. Надайте письмову заяву з детальним описом події, довідку медичного закладу та інші документи, необхідні для складання акту про страхову подію.

За необхідності отримання послуг екстреної медичної допомоги при перебуванні за кордоном, перш ніж вжити будь-яких заходів, що пов'язані з оплатою медичних витрат, протягом 24 годин з моменту настання надзвичайної події зверніться в представництво Асистуючої компанії за телефонами, зазначеними в договорі страхування (страховому полісі), та повідомте:

  • дані, зазначені в договорі страхування (страховому полісі);
  • своє місцезнаходження, контактні телефони;
  • обставини, через які виникла необхідність в терміновій допомозі, та характер необхідної допомоги.

За неможливості повідомити Асистуючу компанію протягом 24 годин з моменту настання події, при надзвичайних медичних обставинах (шоці будь-якої етіології, комі, колапсі, втраті свідомості, потьмарення розуму тощо), застрахована особа або особа, яка представляє її інтереси, повинні зв'язатися з Асистуючою компанією за першої ж можливості.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95