Корисна інформація

 

Страхові агенти

Вимоги до кандидатів

Вміння та бажання спілкуватися з людьми, енергійність, динамічність, гнучкість мислення, готовність і бажання навчатися та працювати на результат.

Розмір оплати

Оплата здійснюється у вигляді комісійної винагороди.

Можливе кар'єрне зростання та надання постійного робочого місця в офісі.

Для початківців

Стати справжнім професіоналом в сфері продажів страхових продуктів всім бажаючим допоможе навчання в Центрі підготовки фахівців «ЮТІКО».

Початковий етап отримання спеціальності - проходження безкоштовного двотижневого навчального курсу, який включає в себе наступні етапи:

- теоретична підготовка за різновидами страхування, вивчення страхових продуктів, що користуються найбільшим попитом серед споживачів;

- тренінг з мистецтва продажів страхових продуктів;

- стажування в одному з підрозділів компанії.

Одразу після закінчення стажування Ви можете приступати до роботи - за зручним саме для Вас графіком!

Провідні фахівці компанії допоможуть Вам зробити перші кроки в страхових продажах, а також всіляко допомагатимуть у Вашій подальшій роботі.

Для тих, хто вже має досвід в страхуванні

Якщо Ви маєте досвід роботи в страховому бізнесі, бажаєте мати гідний заробіток і постійно рухатися вперед, запрошуємо відвідати наші тренінги, на яких Ви ознайомитеся з усіма страховими продуктами страхової компанії «ЮТІКО», а також навчитеся працювати з юридичними особами та здійснювати крос-продажі.

Якщо Ви маєте в собі сили і готові стати ініціатором відкриття страхового представництва, наша компанія готова надати Вам  всебічну допомогу! Для цього необхідно лише звернутися зі своїми пропозиціями в СК "ЮТІКО", а ми вже допоможемо визначити можливі напрями розвитку запропонованого проекту, скласти бізнес-план і юридично оформити представництво, яке очолите саме Ви!

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95