Види страхування

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки

Вимоги щодо обов'язковості такого страхування регламентуються постановою Кабінету міністрів України "Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яка може бути заподіяна пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного і санітарно-епідеміологічного характеру".

Що є предметом страхування?

Предметом страхування є майнові інтереси страхувальника, що не суперечать законодавству, пов'язані з відшкодуванням страхувальником заподіяної ним прямої шкоди третім особам внаслідок пожежі та/або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки.

 

Хто виступає страхувальником?

Страхувальниками виступають суб'єкти господарювання, яким об'єкти підвищеної небезпеки належать на праві власності, повного господарського відання або оперативного управління.

 

Які існують страхові ризики?

Страховими ризиками є заподіяння прямої шкоди третім особам внаслідок пожежі та/або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки під час дії договору обов'язкового страхування, внаслідок чого виникає обов'язок страховика здійснити виплату страхового відшкодування.

 

Який максимальний розмір страхової виплати?

Страхова сума (максимальний розмір страхової виплати) визначається за кожним конкретним об'єктом підвищеної небезпеки відповідно до категорії небезпеки і складає:

 

для групи об'єктів 1-ї категорії небезпеки 200 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
для груп об'єктів 2-ї категорії небезпеки 70 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
для груп об'єктів 3-ї категорії небезпеки 45 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Страхові тарифи

Розмір страхового тарифу при укладанні договору страхування строком на один рік становить (в % від страхової суми):

  • для груп об'єктів 1-ї категорії небезпеки – 1,5%;
  • для груп об'єктів 2-ї категорії небезпеки – 0,6%;
  • для груп об'єктів 3-ї категорії небезпеки – 0,4%.

 

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95