Прес-служба

Цікаво, як розвивалося страхування з найдавніших часів? Які найнесподіваніші поліси страхування існують у світі?


Приєднуйтесь до нашої сторінки в Facebook і Ви дізнаєтесь про це і багато іншого! - https://www.facebook.com/IC.UTICO

 

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Бажаємо усім школярам та студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Компанія «UTICO» отримала задовільні оцінки діяльності страховиків-членів МТСБУ станом на 30.06.2014.

В 1 кварталі у компанії були об'єктивні складнощі через велику кількість перевізників та застрахованих на сході України, але компанія працює стабільно - показники виходять в «жовту» зону. Скарги, що накопичилися за минулий період з цих причин, конструктивно вирішуються.

Незважаючи на непросту ситуацію, яка торкнулася багатьох страховиків, компанія витримує всі перевірки.

Дякуємо всім нашим лояльним Клієнтам, які з розумінням ставляться до об'єктивних труднощів - ми зі свого боку робимо все щоб виправдовувати Ваші очікування та продовжуємо працювати для Вас. 

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Щастя, радості, добра і благополуччя нам, співвітчизники!
Нехай в кожній оселі буде мир, злагода та порозуміння!
Бажаємо незламності Духу і наснаги поборювати будь-які мінливості долі!

Нехай нам та нашим дітям живеться щасливо в нашій спільній, вільній та єдиній Україні!

Середа, 20 серпня 2014 03:00

До уваги журналістів!

Шановні пані та панове!

Повідомляємо Вам, що Ви можете зв’язатись з нами з приводу цікавлячих Вас питань, написавши нам на адресу pr@utico.com.ua.

Ми з радістю надамо Вам необхідну інформацію, та відповімо на Ваші запитання!

Нацкомфінпослуг несподівано призначила перевірки для компаній-членів МТСБУ. У списку опинилися всі провідні страховики, в тому числі й ті, хто представляє інтереси всіх членів у виборних органах МТСБУ - в Координаційній Раді і Президії. Наша компанія як і інші учасники ринку, також стане об'єктом додаткових перевірок.

За словами страховиків, більшість цих компаній Регулятор перевіряв останні 6-9 місяців. Саме, що майже всі ці компанії входять в «зелену зону» за системою оцінки діяльності, рівня скарг і якості.

44418 грн. перерахувала СК «ЮТІКО» за відновлювальний ремонт універсала Mercedes, який було пошкоджено в аварії з вини страхувальника компанії.

Виїжджаючи з двора свого будинку, водій Scoda, автоцивільна відповідальність якого була застрахована в СК «ЮТІКО», через сильний дощ відразу навіть не помітив, що з правого боку перехрестя до нього на чималій швидкості наближається інший автомобіль. Результатом такої «неуважності» й стало зіткнення, внаслідок якого у Mercedesбуло пошкоджено задню праву частину кузова.

Аварія, внаслідок якої були пошкоджені дві автівки та травмовано пасажирку однієї з них, сталася на одному з найжвавіших проспектів столиці.

Запізнюючись на роботу, молода киянка вирішила зупинити машину. На її підняту руку одразу зреагував водій Peugeot 308, погодившись підвести дівчину в центр міста. Проте потрапити цього дня на роботу ані їй, ані йому так і не довелося.

Виявивши по дорозі на роботу незначну поламку своєї автівки, водій ChevroletLacettiвирішив зайвий раз не ризикувати та одразу їхати на СТО. При цьому, неквапливо прямуючи середмістям столиці з увімкненою «аварійкою», він аж ніяк не очікував, що буквально за мить його поїздка до автосервісу набуде ще більшої актуальності.

Аварія, що була спричинена діями клієнта СК «ЮТІКО», сталася на Рівненщині. Водій вантажівки Mercedes, цивільна відповідальність якого була застрахована в компанії, рухаючись під сильним дощем другорядною дорогою в передмісті Рівного, всіляко намагався об’їхати численні ями та ритвини на трасі.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95