Прес-служба

За підсумками роботи у ІІІ кварталі ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» суттєво збільшила обсяги продажів полісів добровільного страхування від нещасних випадків – на 20,2% у порівнянні з показниками за квітень – червень. Ще більше зросли страхові виплати, що їх було здійснено за даним видом страхування впродовж звітного періоду, – на 253,8%.

Варто зазначити, що зростання обсягів продажів договорів страхування від нещасних випадків та, відповідно, збільшення страхових відшкодувань за ними стали вже стійкою тенденцією в СК «ЮТІКО». Зокрема, у ІІ кварталі було зафіксовано зростання страхових платежів за даним видом страхування на 202,3% у порівнянні з показниками за січень – березень 2013 року. В той же час обсяг здійснених за ІІ квартал виплат перевищував загальний розмір страхових відшкодувань за попередній період на 23,8%.

Отже, можна з упевненістю констатувати стрімкий розвиток в СК «ЮТІКО» напрямку особистого страхування, в тому числі сегменту страхування від нещасних випадків, що наявно свідчить про актуальність діючих в компанії програм страхування та високий рівень обслуговування клієнтів.

За результатами фінансової діяльності за липень – вересень ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» суттєво збільшила обсяги продажів полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Так, за ІІІ квартал страхові надходження за цим видом страхування зросли на 24,8% у порівнянні з аналогічними показниками за попередній звітний період та досягли позначки 16523427,84 грн. Загальний обсяг страхових платежів, що надійшли впродовж перших дев'яти місяців року за полісами ОСЦПВ, склав 34295849,78 грн.

Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення щодо підтвердження рейтингу фінансової стійкості ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» на рівні uaA. Підставою для прийняття такого рішення стали результати дослідження фінансової діяльності компанії за І півріччя.

Понеділок, 14 жовтня 2013 14:21

Insurance TOP: підсумки І півріччя

Український науково-дослідний інститут «Права та економічних досліджень» оприлюднив результати чергового рейтингування вітчизняних страховиків. Як завжди, в основу рейтингів лягли фінансові результати страховиків за звітний період, зокрема, такі показники, як розмір активів, власного капіталу, гарантійного фонду, обсяг страхових надходжень та виплат тощо. Загалом в  рейтингуванні взяли участь 82 страхових компаній з понад 400, що офіційно зареєстровані в Україні.

ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» («ЮТІКО») традиційно увійшла до числа провідних компаній на ринку, посівши чільні місця у рейтингових таблицях.

Страхова компанія «ЮТІКО» активно працює над поширенням своєї присутності в інтернет-просторі, зокрема, в найпопулярніших на сьогодні соціальних мережах.
Так, на початку жовтня сторінка компанії з’явилася в мережах Facebook та Twitter. На відміну від офіційного сайту «ЮТІКО» на новостворених сторінках більше уваги приділятиметься не офіційній, а пізнавально-розважальній інформації, неформальному спілкуванню. А вже в найближчих планах – створення на сторінках компанії в соціальних мережах нових розділів, що, сподіваємось, прийдуться до смаку нашим читачам: з порадами страхувальникам та функцією он-лайн консультацій, з розповідями про найрізноманітніші курйозні ситуації та випадки з життя, цікавим відео та яскравими фотографіями.

Протягом перших шести місяців року ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» відшкодувала клієнтам 5 958,8 тис.грн. Більшість виплат було здійснено за договорами «Зелена картка» та полісами обовязкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту. І це закономірно, адже ці види страхування є пріоритетними для СК «ЮТІКО», отже, кількість клієнтів, які саме нам надають перевагу при виборі автостраховика, постійно зростає.

Піклуючись про своїх клієнтів, страхова компанія «ЮТІКО» запроваджує нову послугу, покликану суттєво заощадити час страхувальників при оформленні страхового полісу. Отже, відтепер всі відвідувачі нашого сайту можуть, скориставшись зручними калькуляторами, самостійно прорахувати страховий платіж за договором страхування автотранспорту, полісом страхування на час поїздки за кордон тощо.

До того ж, можна скористатися функцією повідомлення страховика про бажання оформити договір за будь-яким видом страхування.

Після оформлення договір страхування можна буде отримати в офісі компанії у будь-який зручний для вас час. Передбачена також доставка замовленого полісу представником компанії за вказаною у формі замовлення адресою.

Шановні користувачі нашого сайту, ми раді вам повідомити, що нещодавно на сайті нашої компанії відбулися нові якісні зміни: відтепер у нас новий зручний інтерфейс, приємне для ока та практичне меню. Наразі на це сподіваємося. Будемо вдячні, якщо ви знайдете можливим надіслати нам свої зауваження та пропозиції на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Все, що ми робимо, ми робимо для наших клієнтів, адже орієнтованість на клієнта, його потреби - це наш стратегічний нампрямок роботи. Щиро вдячні за співпрацю.

Понеділок, 08 липня 2013 03:00

Виплати зростають!

Обсяг страхових виплат, здійснених страховою компанією «ЮТІКО» протягом червня за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту, досяг позначки 826756,06 грн. Це в 2,3 рази більше, ніж було виплачено за попередній місяць (351495,12 грн.).

 

 

Середа, 22 травня 2013 03:00

Insurance TOP: підсумки 2012 року

Український науково дослідний інститут "Права та економічних досліджень" презентував щорічний рейтинг страховиків, що працюють на вітчизняному ринку, за результатами фінансової діяльності у 2012 році. Загалом для участі в рейтингу свою звітність надали близько 100 страхових компаній.

Слід зазначити, що страхова компанія "ЮТІКО" зазвичай посідає чільні місця у рейтингах СК. Тож, і цього разу ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія" зайняла шосту сходинку рейтингу страхових компаній, що працюють на ринку обов'язкового  страхування "Зелена карта".

Окрім того, СК "ЮТІКО" увійшла до двадцятки компаній, що продемонстрували найбільше зростання страхових премій.

В той же час за показником власного капіталу компанія увійшла до числа ТОП-25 страховиків, що представлені на українському страховому ринку.

Отже, результати рейтингування та висновки експертів однозначно свідчать про надійність та стабільність страхової компанії "ЮТІКО" - компанії, що дійсно сплачує за своїми зобов'язаннями.

(За матеріалами журналу Forinsurer)

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95