Прес-служба

Понеділок, 22 квітня 2013 03:00

Європротокол: думка експертів

Питання впровадження європротоколу зараз широко обговорюється як безпосередньо страховиками, так і пересічними страхувальниками. Журналісти популярного інтернет-порталу "Мій страховий агент" запропонували поділитися своїми думками з цього приводу найвпливовішим на вітчизняному страховому ринку експертам, в тому числі заступнику голови правління ПрАТ "УТСК" Сергію Сторчевому. Детальніше - на сайті "Мій страховий агент".

Протягом перших трьох місяців поточного року ПрАТ «УТСК» («ЮТІКО») здійснила страхові виплати на загальну суму 2 315 200 грн. Левова частка з загального обсягу виплат припала на договори страхування наземних транспортних засобів (КАСКО), обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) та за кордоном («Зелена картка»).

Четвер, 03 січня 2013 02:00

Підсумки року: наші досягнення

Згідно з фінансовим звітом ПрАТ "УТСК" протягом 2012 року компанією було зібрано 69336,7 тис. грн. страхових платежів. В той же час загальна сума страхових виплат клієнтам досягла позначки 13177,2 тис. грн.

Варто додати, що нормативний запас платоспроможності компанії склав 11961,5 тис. грн., фактичний запас платоспроможності - 170907,5 тис. грн. Таким чином, можна з упевненістю казати про суттєве зростання найважливіших для компанії фінансових показників, що, в свою чергу, свідчить про стабільність та надійність СК «ЮТІКО» для клієнтів та партнерів.

За останній квартал року, що минає ми маємо впливові результати.

За останні 3 місяці ЮТІКО виплатила 3 млн 624 600 грн своїх зобов'язань. Це середньостатистичний показник компанії. Це також означає, що страхові випадки, зареєстровані до вересня 2012 року майже всі вже врегульовані.

Ми сплачуємо за своїми зобов'язаннями.

За останній квартал року, що минає ми маємо впливові результати: За останні 3 місяці ЮТІКО виплатила 3 млн 624 600 грн своїх зобов'язань. Це середньостатистичний показник компанії. Це також означає, що страхові випадки, зареєстровані до вересня 2012 року майже всі вже врегульовані. Ми сплачуємо за своїми зобов'язаннями.

14 листопада 2012 Сторчевий Сергій Васильович призначений Заступником Голови Правління.

Сергій Васильович має досвід роботи в ЮТІКО з самого її заснування у 1994році. Досвід у страховій діяльності більше 17 років: організація продажів, нові напрямки у страхуванні, методологія та андерайтинг, маркетинг, стандартизація бізнес - процесів і структурування, організація та розвиток регіональної та агентської мереж, врегулювання збитків.

Сергій Сторчевий також має досвід роботи в інших страхових компаніях, що має позитивно позначитися на результатах роботи ПрАТ «УТСК».

Субота, 27 жовтня 2012 03:00

Зміна керівництва ПрАТ «УТСК»

22 жовтня 2012 року Головою Правління ПрАТ «УТСК» призначено Галину Володимирівну Пішакову.

Галина Володимирівна вже раніше обіймала посаду Голови правління з лютого 2001 року до вересня 2007р. За роки керування Пішаковою компанія надійно закріпилася серед провідних страховиків України, має авторитет професійної, надійної та виконуючої свої зобов'язання компанії. За цей період статутний фонд компанії збільшився в 106 разів, об'єми страхових платежів – в 5,7 разів, страхових відшкодувань – в 13 разів, фактичний запас платоспроможності в 65,8 разів. Визнанням авторитету Пішакової на страховому ринку, як керівника, є обрання UTICO Членом Президіума «Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України», в Правління Ліги страхових організацій України, Членом Ради Ядерного страхового пулу України (ЯСП), Головою фінансового комітету ЯСП.

Власники компанії сподіваються, що і цього разу під керівництвом Галини Володимирівни компанія покращить свої показники і вийде на новий рівень бізнесу.

За цей період сума страхових виплат сягнула позначки 9 млн 552 600 грн, а страхові резерви збільшилися до 30 749, 7 тис грн.

Потрібно зазначити що за цей період найкраща динаміка зростання продажів з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

В порівнянні з 2011 роком, об'єми продажів з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (міжнародне страхування) збільшилися на 8%.

Об'єми продажів з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (внутрішній договір) збільшилися на 9%.

Понеділок, 17 вересня 2012 03:00

Изменения в ТОП-менеджменте СК «ЮТИКО»

13 сентября 2012 года Акционеры компании ЧАО «Украинская транспортная страховая компания.» (СК «ЮТИКО») предложили Пишаковой Галине Владимировне занять должность, Первого заместителя Председателя Правления. 

4 вересня 2012 року за рішенням Наглядової Ради ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» (СК «ЮТІКО») Головою Правління компанії призначено Григорюка Андрія Леонідовича.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95