Прес-служба

На виконання вимог рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 19.12.2006 року №1591 «Про затвердження Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів», повідомляємо про розкриття особливої інформації за результатами зборів акціонерів, яке мало місце 18.04.2012 року, а саме^

СК «ЮТІКО» (ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія.") уклала договори обов'язкового авіаційного страхування на загальну комбіновану страхову суму $ 210 млн.
Згідно вимог законодавства ЄС, страхування передбачає покриття військових ризиків.
Авіаційні ризики розміщені на ринку Ллойдс через Представництво англійського Брокеру Ллойдс.

Четвер, 27 жовтня 2011 03:00

Шановні автомобілісти!

Прийміть наші вітання з нагоди Дня автомобіліста та дорожника!
Відтоді, як автомобіль став щоденним помічником людини, разом з ним у наше життя прийшла і турбота про вдосконалення цього винаходу, а також про безпечне його співіснування з людиною – та благородна справа, якій Ви сьогодні віддаєте уміння.
Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху.
Будьте завжди керманичами свого життя!

Страхова компанія «ЮТІКО» (ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.») підвела підсумки діяльності за 9 місяців 2011 року.
Сума страхових премій за цей період скала 31 469,8 тис. грн., що на 10,4% більше показника за аналогічний період 2010 року, сума страхових виплат – 7 133,0 тис. грн. Кількість укладених договорів страхування за звітний період склала 48 308, кількість випадків, за якими прийнято рішення про здійснення страхової виплати, – 568.
Розподілення страхових премій у портфелі за напрямками діяльності компанії за цей період виглядає наступним чином: «КАСКО» – 9,2%, «ОСЦПВ» – 15,1%, «Зелена карта» – 27,3%, страхування майнових ризиків – 32,5%, страхування відповідальності – 13,2%, особисте страхування – 2,7%.
Об'єм сформованих страхових резервів склав 21 656,1 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 22,8 рази та склав 151 678,2 тис. грн.

СК «ЮТІКО» (ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.») отримала реєстрацію в Державній авіаційній адміністрації України страховиків (перестраховиків) в якості Страховика, що здійснює обов'язкове авіаційне страхування цивільної авіації.
Нагадуємо, що СК «ЮТІКО» має чинні ліцензії Держфінпослуг України на впровадження обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації й добровільного страхування повітряного транспорту та страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).

11 жовтня 2011 року рішенням Наглядової Ради ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» (ЮТІКО) Головою Правління компанії призначено Хименюк Наталію Артемівну.
Ключовими завданнями, що стоять перед Наталією Артемівною, є реалізація політики комплексного страхового обслуговування корпоративних й роздрібних клієнтів, розвиток регіональної мережі СК «ЮТІКО», закріплення і посилення позитивного іміджу компанії.
Хименюк Наталія Артемівна народилася 28 листопада 1964 року. З відмінністю закінчила Державну Академію Статистики, Обліку і Аудиту за фахом «фінанси», отримала міру магістра за фахом «облік і аудит».
Трудовий стаж Наталії Хименюк на керівних посадах в різних сферах економіки налічує близько 20 років. За цей час Наталія придбала високий рівень знань страхового, інвестиційного і фінансового ринків. Останні 10 років працювала в різних підрозділах ВАТ «Корпорація «Українська Фінансова Група». З 2000 по 2007 рік пройшла кар'єрний шлях - від Головного бухгалтера до посади Голови Правління ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО). З 2007 року обіймала посади Голови Наглядової Ради ВАТ «ЗНКІФ «Українська фінансова група» і Голови Наглядової Ради ВАТ «ЗНКІФ «Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО). З 2010 року Наталія Артемівна працювала директором зі страхування СК «НАСТА».
Для довідки. ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» (ЮТІКО) зареєстровано у 1994 році. До складу акціонерів компанії входять: ERGO International Group, Київська Торгово-промислова палата, фізичні особи. Головними напрямками діяльності компанії є страхування майна, автотранспорту, відповідальності та особисте страхування.

Члени Наглядової Ради ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» (ЮТІКО) задовольнили прохання Пашнєва Миколи Олексійовича про його звільнення з посади Голови Правління компанії та подякували за значний внесок у забезпеченні діяльності компанії.
Інших змін у складі Правління ПрАТ «УТСК» не відбулось. Посаду Першого заступника Голови Правління обіймає Бабич Георгій Валерійович, Заступника Голови Правління з фінансів – Григорюк Андрій Леонідович.

Змінено тарифи на обов'язкове страхування «Зелена картка».
З 04.10.2011 року змінюються тарифи на обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном ("Зелена картка")

До 16-ої річниці своєї діяльності страхова компанія «ЮТІКО» пропонує оформити з нульовою франшизою поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВВНТЗ).

Нульова франшиза, при цьому, надається в разі, якщо:
- водійський стаж особи, яка вказується полісі, складає не менше 12 місяців;
- розмір страхового платежу складатиме не менше 300,00 гривень;
- поліс оформлюється строком на 12 місяців в місті Києві та Київській області з 01 листопада по 31 грудня 2010 року.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95