Прес-служба

СК «UTICO» (ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія") увійшла до рейтингу страхових компаній «Insurance TOP», який складено Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень».

За результатами діяльності в першому півріччі 2010 року UTICO посіла такі позиції: активи – 23 місце, власний капітал – 16 місце, страхові платежі – 56 місце, страхові виплати – 39 місце, рівень виплат – 35 місце, страхові резерви – 46 місце, гарантійний фонд – 34 місце.

В розрізі страхових платежів UTICO увійшла до ТОП-20 учасників ринку обов'язкового страхування «Зелена картка», ТОП-30 - добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту, ТОП-30 - добровільного страхування медичних витрат подорожуючих, ТОП-50 - обов'язкового страхування «ОСЦПВ», ТОП-50 – добровільного страхування «КАСКО».

UTICO щоквартально входить до рейтингу «Insurance TOP», участь в якому говорить про високу репутацію компанії на ринку, прозорість, стабільність та впевнену динаміку розвитку.

З 15 липня 2010 року СК «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») розпочинає акцію із добровільного страхування від нещасного випадку водія та пасажирів під час поїздки на наземному транспортному засобі «Відпустка без випадковостей».

Акційна пропозиція, в першу чергу, розроблена для подорожуючих на автомобілі, для котрих важливо мати впевнений страховий захист для себе та своїх пасажирів.

СК «UTICO» пропонує істотно заощадити без втрати якості страхової послуги - згідно з умовами акції:

1. Страховий платіж за кожну застраховану особу складає лише від 25 грн.!
2. Страхова сума складає 10 000 грн. на кожну застраховану особу! Страхова сума може бути збільшена до 50 000 грн. на кожну застраховану особу при застосуванні відповідних тарифів!
3. Розмір франшизи складає - 0,00 грн.!
4. Строк дії договору страхування складає 1 рік!

Під час поїздки на забезпеченому транспортному засобі договір страхування покриває наступні страхові випадки:
- отримання застрахованою особою тілесного ушкодження (травми);
- тимчасову втрату застрахованою особою працездатності;
- стійку втрату працездатності застрахованою особою (встановлення І, ІІ, ІІІ групи інвалідності);
- смерть застрахованої особи.

Акція діє до 15 жовтня 2010 року.

СК «UTICO» бажає всім відпустку без випадковостей!

За червень 2010 року СК «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») здійснила страхових виплат своїм клієнтам на суму 1,65 млн. грн.

Максимальна страхова виплата склала 260,2 тис. грн. - зі страхування транспортних засобів (КАСКО-страхування). Страховий випадок за цією справою виник в результаті ДТП - водій застрахованого вантажного автомобіля «Mercedes-Benz Atego» не впорався з керуванням та здійснив наїзд на інший вантажний автомобіль, який стояв на узбіччі дороги.

Для довідки. За результатами діяльності СК «UTICO» в 2009 році загальна сума страхових відшкодувань склала 12,1 млн. грн. – здійснено 1443 страхові виплати. СК «UTICO» щорічно входить до "Національного Клубу страхової виплати" з початку його заснування в 2001 році. СК «UTICO» заснована в 1994 році та надає широкий спектр послуг як юридичним, так і фізичним особам з напрямків майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності.

СК «UTICO» (ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія") увійшла до рейтингу страхових компаній «Insurance TOP», який складено Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень».

За результатами діяльності в першому кварталі 2010 року UTICO продовжує покращувати свої позиції в зазначеному рейтингу в порівнянні з результатами попереднього звітного періоду, а саме: на 20 позицій за рівнем виплат страхових відшкодувань, на 9 позицій за розміром страхових резервів, на 5 позицій за об'ємом страхових відшкодувань, на 3 позиції за розміром гарантованого фонду, на 1 позицію за розміром власного капіталу та активів.

Крім того, в розрізі страхових платежів UTICO увійшла до ТОП-20 учасників ринку обов'язкового страхування «Зелена картка», ТОП-20 - обов'язкового страхування цивільної відповідальності авіації, ТОП-30 - добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, ТОП-30 - добровільного страхування медичних витрат подорожуючих, ТОП-45 - обов'язкового страхування «ОСЦПВ», ТОП-50 – добровільного страхування «КАСКО», ТОП-50 - добровільного страхування вантажів і багажу, ТОП-50 – добровільного страхування від нещасного випадку.

UTICO щоквартально входить до рейтингу «Insurance TOP», участь в якому говорить про високу репутацію компанії на ринку, прозорість, стабільність та впевнену динаміку розвитку.

За результатами діяльності в 2009 році UTICO істотно покращила свої позиції в зазначеному рейтингу в порівнянні з результатами попереднього року, а саме: на 17 позицій за об'ємом зібраних страхових премій, на 14 позицій за розміром гарантованого фонду, на 9 позицій за розміром страхових резервів, на 4 позиції за розміром власного капіталу та на 2 позиції за розміром активів.

Крім того, в розрізі страхових платежів UTICO увійшла до ТОП-20 учасників ринку обов'язкового страхування «Зелена картка», ТОП-30 - добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, ТОП-50 – добровільного страхування «КАСКО», ТОП-50 - обов'язкового страхування «ОСЦПВ», ТОП-50 - добровільного страхування медичних витрат подорожуючих, ТОП-50 - добровільного страхування вантажів і багажу.

UTICO щоквартально входить до рейтингу «Insurance TOP», участь в якому говорить про високу репутацію компанії на ринку, прозорість, стабільність та впевнену динаміку розвитку.

16 квітня 2010 року відбулись чергові Загальні збори акціонерів ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO).

Змін у складі Правління ЗАТ «УТСК» не відбулось – посаду Голови Правління продовжує займати Пашнєв Микола Олексійович, Першого заступника Голови Правління - Бабич Георгій Валерійович, заступника Голови Правління з фінансів - Григорюк Андрій Леонідович.

Акціонерами ЗАТ «УТСК» затверджено результати діяльності компанії в 2009 році. Сума отриманих страхових премій компанії склала 52 452,6 тис. грн. - на 16,1% більше показника за 2008 рік, сума страхових виплат - 12 134,7 тис. грн., розмір статутного фонду компанії – 133 958,8 тис. грн.

Загальними зборами акціонерів схвалено проект Антикризової програми діяльності ЗАТ «УТСК» у 2010 році.

ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» зареєстровано у 1994 році. До складу акціонерів UTICO входять: ERGO International Group, Київська Торгово-промислова палата, фізичні особи. Головними напрямками діяльності UTICO є страхування майна, автотранспорту, відповідальності та особисте страхування.

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки своєї діяльності в 2009 році.

Сума страхових премій за 2009 рік склала 52 452,6 тис. грн., сума страхових виплат - 12 134,7 тис. грн. Кількість укладених договорів страхування за звітний період склала 106 237, кількість випадків, за якими прийнято рішення про здійснення страхової виплати, – 1 443.

Розподілення страхових премій у портфелі за напрямками діяльності компанії за цей період виглядає наступним чином: «КАСКО» – 24,1%, «ОСЦПВ» – 12,0%, «Зелена карта» – 24,1%, страхування майнових ризиків – 22,7%, страхування відповідальності – 10,8%, особисте страхування – 6,3%.

Об'єм сформованих страхових резервів в 2009 році склав 25 640,1 тис. грн., що на 23,4% вище аналогічного показника попереднього періоду, фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 17,6 рази та склав 153 142,7 тис. грн.

Шановні колеги, акціонери, клієнти страхової компанії «Ютико»!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею – 15-річчя успішної діяльності на страховому ринку України!

Вітаючи ваш енергійний, високопрофесійний колектив зичимо кожному з вас нових успіхів, незмінної творчої наснаги, особистого щастя й благополуччя. Хай здійсняться ваші найсміливіші задуми і плани!

Вітаємо з ювілеєм і клієнтів страхової компанії «Ютико»! Ви є найголовнішим показником успіху діяльності Компанії, без Вашої довіри, без Вашої співпраці є неможливим саме існування Компанії! Саме заради Вас компанія кожний ранок гостинно відкриває свої двері, Ви є основною ціллю та метою існування страхової компанії «Ютико»!

Від усього серця зичимо Вам успіху, впевненості у майбутньому, реалізації творчих планів та нових здобутків!

Корпорація «Українська фінансова група»

В.Г. Бабич
Голова Ради Директорів
Корпорація «Українська фінансова група»

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки своєї діяльності за 9 місяців 2009р.

Сума страхових премій за цей період склала 41 680,2 тис. грн., що на 18,4% перевищує показник зібраних платежів за аналогічний період 2008р. Сума страхових виплат склала 9 030,8 тис. грн., рівень виплат (відношення страхових виплат до страхових премій), в цьому випадку, – 21,7%.

Розподілення страхових премій за напрямками діяльності в портфелі компанії є збалансованим, а саме: страхування автотранспорту (КАСКО) – 23%, обов'язкове страхування «автоцивільної відповідальності» (ОСЦПВ) - 11%, «Зелена картка» – 24%, страхування майнових ризиків – 23%, страхування відповідальності – 13% та особисте страхування – 6%.

Кількість укладених договорів страхування за звітний період склала 79 089, кількість випадків, за якими прийнято рішення про здійснення страхової виплати – 1070.

Об'єм сформованих страхових резервів на 30 вересня 2009 року склав 26 155,2 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник у 15 разів – 128 623,2 тис. грн.

СК «UTICO» заснована в 1994 році та надає широкий спектр послуг юридичним і фізичним особам в напрямках майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності. Статутний фонд компанії складає 133,96 млн. грн. UTICO щорічно входить до "Національного Клубу страхової виплати".

UTICO прийняла участь в рейтингу надійності автостраховиків, результати якого опубліковані 05.10.2009 року в виданні «Економічна правда".

За результатами рейтингу UTICO увійшла до групи з середнім рівнем привабливості, в яку потрапили більшість представлених учасників.

Загалом в рейтингу прийняли участь 29 найбільш відкритих компаній ринку автострахування, які, за словами організаторів цього рейтингу, на відміну від менш прозорих конкурентів, не бояться представити інформацію про свій фінансовий стан широкому загалу.

Рейтинг базується на аналізі показників фінансової звітності страхових компаній за перше півріччя 2009 року. Для визначення привабливості страховиків були обрані такі фактори:
- ризикованість діяльності СК;
- співвідношення зобов'язань до капіталу;
- ліквідність СК;
- рівень виплат за ОСЦПВ та КАСКО;
- приріст або зменшення премій по ОСЦПВ;
- приріст або зменшення премій по КАСКО;
- приріст або зменшення капіталу;
- рівень іноземної підтримки;
- ефективність діяльності СК.

UTICO постійно приймає участь в професійних рейтингах страховиків, що підкреслює незмінність принципів динамічної роботи компанії, її фінансову стабільність, публічність та відкритість. Так, у вересні 2009 року опубліковано результати щорічного рейтингу стійкості страхових компаній РА «Эксперт-Рейтинг», в якому UTICO за результатами діяльності в 2008 році посіла 22 сходинку, серед 47 представлених, за рівнем стійкості страхових компаній та зайняла 2-е місце в групі «В» - група з гарним рівнем стійкості.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95