Прес-служба

За результатами діяльності в I кварталі 2009 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) зайняла 51 місце серед українських страховиків за об'ємом страхових платежів, що на 12 позицій вище, ніж за результатами діяльності в 2008 році. Такі дані опубліковані в рейтингу «Insurance TOP», який складається Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень».

В порівнянні з IV кварталом 2008 року об'єм страхових платежів UTICO в I кварталі 2009 року збільшився на 16,5%.

Крім того, UTICO посіла 49 місце серед страховиків за розміром страхових резервів, покращення результату в рейтингу на 5 позицій, та 37 місце за розміром гарантованого фонду, покращення результату на 9 позицій.

Відповідно до даних, що наведені в рейтингу «Insurance TOP», UTICO посідає: 47 місце по особистим видам страхування, 54 місце по майновим видам страхування (в т.ч. автотранспортним), 44 місце по страхуванню відповідальності та 20 місце по обов'язковим видам страхування.

Розподілення страхових премій у портфелі UTICO за напрямками діяльності в I кварталі 2009 року підкреслює його збалансованість, зокрема: «ОСЦПВ» - 13%, «Зелена картка» - 29%, «КАСКО» – 17%, страхування майнових ризиків – 26%, особисте страхування – 6%, страхування відповідальності – 9%.

UTICO щоквартально входить в перелік кращих компаній українського страхового сектору, що говорить про її високу репутацію на ринку, стабільність, впевнену динаміку розвитку та головне - довіру клієнтів.

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки своєї діяльності за перше півріччя 2009 року.

Сума страхових премій за цей період склала 28 212,6 тис. грн., що на 18,5% перевищує аналогічний показник першого півріччя минулого року, сума страхових виплат – 5 992,6 тис. грн., рівень виплат (відношення страхових виплат до страхових премій), в цьому випадку, склав 21,2%. Крім того, в порівнянні з I кварталом 2009 року сума страхових премій в II кварталі 2009 року зросла на 42,5%.

Розподілення страхових премій у портфелі за напрямками діяльності компанії за цей період виглядає наступним чином: страхування автотранспорту (КАСКО) – 20,1%, обов'язкове страхування «автоцивільної відповідальності» (ОСЦПВ) - 11,1%, «Зелена картка» - 24,4%, страхування майнових ризиків – 22,3%, страхування відповідальності – 16,6% та особисте страхування – 5,5%.

Кількість укладених договорів страхування за звітний період склала 49 527, кількість випадків, за якими прийнято рішення про здійснення страхової виплати – 638.

Об'єм сформованих страхових резервів на 30 червня 2009 року склав 24 463,7 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 18,4 рази та склав 151 651,7 тис. грн.

За результатами діяльності за 6 місяців 2009 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) зайняла 45 місце серед українських страховиків за об'ємом страхових платежів, що на 12 позицій вище результату за аналогічний період 2008 року. Такі дані опубліковані в рейтингу «Insurance TOP», який складається Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень».

Відповідно до даних, що наведені в зазначеному рейтингу, UTICO посідає: 7 місце в ТОП15 учасників ринку обов'язкового страхування «Зелена картка», 13 місце в ТОП25 учасників ринку добровільного страхування «автоцивільної» відповідальності, 33 місце в ТОП50 учасників ринку обов'язкового страхування «автоцивільної» відповідальності (ОСЦПВ) та 40 місце в ТОП50 учасників ринку «КАСКО».

Крім того, UTICO посідає 48 місце серед учасників ринку за розміром страхових резервів, покращення результату в рейтингу на 3 позиції, 36 місце за розміром гарантованого фонду, покращення результату на 7 позицій, 24 місце за розміром активів та 15 місце за розміром власного капіталу.

Розподілення страхових премій у портфелі за напрямками діяльності компанії за перше півріччя 2009 року виглядає наступним чином: страхування автотранспорту (КАСКО) – 20,1%, обов'язкове страхування «автоцивільної» відповідальності (ОСЦПВ) - 11,1%, «Зелена картка» - 24,4%, страхування майнових ризиків – 22,3%, страхування відповідальності – 16,6% та особисте страхування – 5,5%.

UTICO щоквартально входить в перелік кращих компаній українського страхового сектору, що говорить про її високу репутацію на ринку, стабільність, впевнену динаміку розвитку та головне - довіру клієнтів.

UTICO презентує Програму експрес-страхування майна "Мій дім", яка розроблена спеціально для фізичних осіб та передбачає страхування майна без попереднього огляду.

Програма «Мій дім» поєднує два види страхування: майна та відповідальності перед третіми особами (сусідами).

Згідно з умовами страхування страховому захисту підлягають житлові приміщення (квартири, приватні будинки), в т.ч.: внутрішнє оздоблення приміщень (ремонт), побутова техніка, меблі, особисте майно тощо, яким може бути нанесена шкода або яке може бути знищене внаслідок: пожежі, удару блискавки, вибуху газу, залиття, стихійного лиха.

Крім того, відшкодовуються збитки, завдані третім особам (сусідам) у зв'язку з ушкодженням їх майна, що було спричинене пожежею, вибухом побутового газу, залиттям в результаті витікання рідини з водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем i систем пожежегасіння, якщо всі ці події відбулись в застрахованому помешканні та викликали ушкодження майна третіх осіб з вини мешканців застрахованого помешкання.

Страхова сума за Договором страхування визначається Страхувальником і складає: 10-250 тис.грн. по майну та 1-100 тис.грн. по відповідальності.

Вартість страхового полісу складає від 62 грн. на рік.

Договір страхування можна укласти на строк від 1 місяця до 1 року.

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки своєї діяльності за перший квартал 2009 року.

Сума страхових премій за цей період склала 11 633,7 тис. грн., сума страхових виплат – 2 934,0 тис. грн., рівень виплат (відношення страхових виплат до страхових премій), в цьому випадку, склав 25,2%.

Кількість укладених договорів страхування за звітний період склала 19 976, кількість випадків, за якими прийнято рішення про здійснення страхової виплати – 363.

Розподілення страхових премій у портфелі за напрямками діяльності компанії за цей період виглядає наступним чином: страхування автотранспортних ризиків - 59% (зокрема, обов'язкове страхування «автоцивільної відповідальності» - 13%, «Зелена картка» - 29%, КАСКО – 17%), страхування майнових ризиків – 26%, ризики з особистого страхування – 6%, ризики зі страхування відповідальності – 9%.

Об'єм сформованих страхових резервів на 31 березня 2009 року склав 21 272,4 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 21 раз та склав 153 061,4 тис. грн.

Страхова компанія «UTICO» заснована в 1994 році та надає широкий спектр послуг як юридичним, так і фізичним особам з напрямків майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності. Статутний фонд компанії складає 133,96 млн. грн. UTICO щорічно входить до "Національного Клубу страхової виплати".

Журналом „Страхова справа" разом з проектом „Insurance TOP" визнано страхову компанію «UTICO» Членом „Національного Клубу Страхової Виплати - 2008".

„Національний Клуб Страхової Виплати„ – це незалежний клуб, організований редакцією журнала „Страхова справа" та Страхового рейтинга „Insurance TOP", котрий об'єднує страхові компанії, що протягом року здійснили страхових виплат на суму більше 1 млн. євро та приймали участь в проекті „Insurance TOP".

UTICO (ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія") щорічно визнається членом „Національного Клубу Страхової Виплати", починаючи з 2002 року - рік створення „Національного Клубу Страхової Виплати".

За 2008 рік UTICO здійснила страхових відшкодувань на суму 16,2 млн. грн.

За березень 2009 року сума страхових відшкодувань страхової компанії «UTICO» («Українська транспортна страхова компанія») склала 1024,0 тис. грн.

Більшість страхових виплат було здійснено за договорами добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО) та договорам обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) та за кордоном («Зелена картка»).

СК «UTICO» виступила одним із спонсорів Всеукраїнської олімпіади зі страхування.

25 березня 2009 року відбувся Інтернет-тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Страхування", в якому взяли участь 1252 учасники з 135 вищих навчальних закладів України та студенти Академії управління при Президенті Республіки Білорусь та Московського інституту міжнародного права та економіки.

Ініціатором проведення олімпіади зі страхування виступила кафедра фінансів Київського національного торгово-економічного Університету за підтримки Міністерства освіти та науки України, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, Центру підготовки і перепідготовки кадрів та інформаційно-аналітичного забезпечення страхової діяльності, журналів "Страхова справа" та "Фінансові послуги".

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України видала ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) ліцензію на здійснення обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації серії АВ №442347.

Дата видачі ліцензії – 03.03.2009 року, строк дії – з 19.02.2009 року безстроковий.

На 11.03.2009 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) надає послуги за напрямками майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності на основі 22 ліцензій, виданих Держфінпослуг України, з яких 13 ліцензій - з добровільних видів страхування та 9 – з обов'язкових.

ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) зареєстровано у 1994 році, статутний фонд компанії складає 133,96 млн.

Щиро вітаємо всіх жінок з весняним святом - 8 Березня!
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, довкола вас панують любов та гармонія, завжди на вашу честь усе квітне та лунає музика. Щастя вам, добра та натхнення!

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95