Прес-служба

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки своєї діяльності в 2008 році.

Сума страхових премій за 2008 рік склала 45 190 тис. грн., сума страхових виплат склала 16 225 тис. грн., рівень виплат (відношення страхових виплат до страхових надходжень), в цьому випадку, склав 35,9%.

Кількість укладених договорів страхування за звітний період склала 126 838, кількість випадків, за якими прийнято рішення про здійснення страхової виплати – 1 772.

Розподілення страхових премій у портфелі за напрямками діяльності компанії за цей період виглядає наступним чином: майнове страхування – 42,6%, страхування відповідальності – 16,6%, особисте страхування – 2,6%, обов'язкове страхування – 38,2%.

Об'єм сформованих страхових резервів в 2008 році склав 20 783 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 20 разів та склав 151 462 тис. грн.Страхова компанія «UTICO» підвела підсумки діяльності в 2008 році.

Від усієї душі зичимо Вам і Вашим близьким, аби Новий рік приніс у життя радість та вдачу, зігрів серця надією та любов'ю.
Нехай щастить Вам!

Представники СК «UTICO» прийняли участь в засіданнях робочої групи членів МТСБУ з приводу проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи у питаннях обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

Задача робочої групи - підготовка пропозицій по проведенню комплексу заходів, направлених на інформування населення щодо необхідності обов'язкового страхування автовласників та його практичного застосування.

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки діяльності за 9 місяців 2008 року.

За цей період сума отриманих страхових премій UTICO склала 35207,7 тис. грн., сума страхових виплат склала 12955,5 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативний у 19,6 разів і склав 150563,8 тис. грн, показник співвідношення страхових премій до страхових виплат (рівень виплат) склав 36,8%. Розмір статутного фонду компанії складає 133958,8 тис. грн.

Шановні автомобілісти, працівники автомобільної галузі та всі, хто має відношення до автотранспорту, ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) щиро вітає вас з Днем автомобіліста.

Нехай ваша професійна діяльність буде непідвладна плину часу та збігу непередбачених обставин, а ваші шляхи проходять лише по приємним дорогам. Зеленого вам світла!

СК «UTICO» (ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія") увійшла до групи «А» рейтингу стійкості відкритих страхових компаній, який складено компанією «Експерт-Рейтинг», та посіла в цій групі 7-му сходинку.

До групи «А» увійшли 25 страхових компаній, які виявили високий рівень стійкості згідно з результатами діяльності в 2007 році та першому півріччі 2008 року. Всього в представленому рейтингу прийняли участь 47 страховиків.

СК «UTICO» вже третій рік поспіль отримує високі оцінки в рейтингах «Експерт-Рейтинг», що говорить про незмінну стабільність та відкритість компанії.

З 09.09.2008р. по 19.09.2008р. сума страхових виплат страхової компанії «UTICO» (www.utico.ua) склала 254 842,61 грн.

Страхові виплати здійснено за договорами страхування майна, страхування транспортних засобів «автоКАСКО» та полісами «Зелена картка».

Найбільшу страхову виплату в розмірі 91 775 грн. здійснено власнику Toyota Land Cruiser, якій було нанесено шкоду внаслідок ДТП в м. Києві.

За результатами діяльності в 2007 році та першому півріччі 2008 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) увійшла до групи «А» рейтингу страхових компаній та посіла в цій групі 7-е місце. Такі дані опубліковано в щорічному рейтингу стійкості страхових компаній РА «Эксперт-Рейтинг», який видано в вересні 2008 року.

До групи «А» входять компанії з найвищим рівнем стійкості, які проявили ініціативу добровільно розкрити інформацію щодо своєї діяльності та продемонстрували рівень своєї опірності щодо несприятливих факторів. Крім цього, критерієм у визначенні стійкості компанії стали її фінансові показники діяльності, масштабність, актуарна стратегія, диверсифікація платежів та перестрахувального портфелю, якість та кількість наданих даних, в т.ч. надання звітів за формами Держфінпослуг України.

ЗАТ «УТСК» (UTICO) вже третій рік поспіль отримує високий рівень стійкості РА «Эксперт-Рейтинг»

З 21.07.2008р. по 30.07.2008р. сума страхових виплат страхової компанії «UTICO» склала 329 175, 95 грн.

Страхові виплати здійснено за договорами страхування транспортних засобів «автоКАСКО», страхування «автоцивілки» та «Зелена картка», страхування подорожуючих за кордон.

Найбільшу страхову виплату в розмірі 000 здійснено за програмою добровільного страхування медичних витрат осіб, які виїжджають за кордон. За цім випадком UTICO компенсувала вартість наданих громадянці України медичних послуг в клініці Ізраїлю.

Бренд «Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») оцінено в $ 12,62 млн., посідаючи 30-у сходинку серед українських страховиків. Такі дані опубліковані Всеукраїнським рейтингом «Гвардія брендів», що є одним з проектів Видавничого Дому «Галицькі контракти».

В порівнянні з даними цього ж рейтингу в 2007 році, вартість бреду «UTICO» зросла на $ 1,19 млн.

Проект «Гвардія брендів» визначає найдорожчі бренди українського ринку, виходячи із визначення вартості бренду з урахуванням прогнозів розвитку ринку та ризиків.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95