Прес-служба

З 02.06.2008р. до 06.06.2008р. страхова компанія «UTICO» відшкодувала 153,3 тис. грн. власникам чотирьох автомобілів, застрахованих по «автоКАСКО» та 10,3 тис. євро (77,4 тис.грн.) за наслідки ДТП, які були скоєні власниками двох полісів «Зелена картка».

За програмою добровільного страхування транспортних засобів «автоКАСКО» страхові відшкодування отримали власники автотранспортних засобів, пошкодження яких сталося в результаті ДТП, а саме: Scania P114 на автошляху Москва-Сімферополь, Toyota Prado в Кіровоградській області, Ssang Yong на автошляху Львів-Тернопіль та Daihatsu Terios в Київській області.

Власниками, фізичними особами, полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном «Зелена картка» були скоєні дорожньо-транспортні пригоди на території Італії. Внаслідок першого випадку потерпілій особі знадобилось лікування, за яке було перераховано суму в розмірі 5835,69 євро, а другий випадок викликав необхідність потерпілого скористатися юридичними послугами, компенсація за які становила 4505,15 євро.

Журналом „Страхова справа" разом з проектом „Insurance TOP" страхову компанію «UTICO» визнано Членом „Національного Клубу Страхової Виплати - 2007".

Національний клуб страхової виплати – це незалежний клуб, організований редакцією журнала „Страхова справа" та Страхового рейтинга „Insurance TOP", котрий об'єднує страхові компанії, що протягом року здійснили страхових виплат на суму більше 1 млн. євро та приймали участь в проекті „Insurance TOP".

UTICO (ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія") щорічно визнається членом „Національного Клубу Страхової Виплати", починаючи з 2002 року - рік створення „Національного Клубу Страхової Виплати".

З 12 травня 2008 року в страховій компанії «UTICO» розпочалась акція із страхування «автоКАСКО».

Укладаючи договір страхування наземного транспорту «автоКАСКО» клієнтові «UTICO» пропонується застрахувати свою нерухомість (квартиру або будинок) та відповідальність перед третіми особами (програма експрес-страхування «Мій дім») лише за 3 грн.

Договір страхування за програмою експрес-страхування «Мій дім» укладається лише на підставі заяви клієнта та без огляду майна.

Згідно з умовами акції страхова сума за договором страхування «Мій дім» залежить від страхової суми за договором «автоКАСКО» та складає від 20 000 грн. до 200 000 грн. на нерухоме майно страхувальника та від 2 000 грн. до 20 000 грн. - на відповідальність перед третіми особами (сусідами). Страховий захист за акційним договором експрес-страхування «Мій дім» діє до 31 грудня 2008 року.

Умовами укладання договору страхування «Мій дім» за ціною 3 грн. є:
- укладання договору «автоКАСКО» з терміном дії - 1 рік;
- ризики за договором «автоКАСКО»: «Викрадення», «ДТП», «ПДТО», «Стихія» (повне «автоКАСКО»);
- розмір франшизи в договорі «автоКАСКО» за ризиками «ДТП», «ПДТО», «Стихія» не може бути меншим, ніж 0,5%;
- одночасна сплата страхового платежу за договором «автоКАСКО».

Акція триватиме до 30 червня 2008 року.

Крім того, страхова компанія «UTICO» на постійній основі пропонує знижку на «автоКАСКО» у разі одночасного укладання договору страхування «автовідповідальності» та ще одну додаткову знижку при укладанні договору страхування від нещасних випадків водія та пасажира.

З 21.04.2008р. до 30.04.2008р. страхова компанія «UTICO» відшкодувала 222,5 тис. грн. власникам шести автомобілів, застрахованих по «автоКАСКО» та в розмірі 12,7 тис. євро (98,3 тис. грн.) компенсувала збитки за договорами страхування «Зелена картка».

За програмою добровільного страхування транспортних засобів «автоКАСКО» страхові відшкодування отримано власниками автотранспортних засобів, пошкодження яких сталося в результаті ДТП, а саме: Toyota Camry в Одеській області, Subaru Legacy в Вінницькій області, Toyota Land Cruiser в Закарпатській області, Skoda Octavia Tour в місті Київ та двох автомобілів КАМАЗ в Херсонській області.

Двома власниками договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном («Зелена картка») були скоєні дорожньо-транспортні пригоди, а саме: юридичною особою на території Бельгії, внаслідок чого потерпіла сторона отримала страхове відшкодування за нанесену шкоду майну в розмірі 9258,65 євро та фізичною особою на території Австрії, внаслідок чого сплата за дорожні ремонтні роботи склала 3422,54 євро.

З 17.03.2008р. до 21.03.2008р. страхова компанія «UTICO» відшкодувала 155,4 тис.грн. власникам чотирьох автомобілів, застрахованих по «автоКАСКО» та 74,9 тис.грн. отримали власники двох автомобілів за договорами страхування «ОСЦПВ» та «Зелена картка».

За програмою добровільного страхування транспортних засобів «автоКАСКО» страхові відшкодування отримано власниками автотранспортних засобів, пошкодження яких сталося в результаті ДТП, а саме: Subaru Legasy в Вінницькій, Skoda Super B в Львівській, Toyota Camry в Одеській та Mitsibishi Grandis в Тернопільській області.

За пошкодження автомобіля Chevrolet Tacuma в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в місті Києві, власник отримав страхове відшкодування за договором обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ).

Власником договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном («Зелена картка») була скоєна дорожньо-транспортна пригода на території Італії, внаслідок чого було здійснено страхове відшкодування власнику постраждалого автомобіля.

П'ятниця, 14 березня 2008 02:00

СК «UTICO» відшкодувала 96 781,98 грн.

Лише за перший тиждень березня 2008 року сума страхових виплат ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) склала 96781,98 грн.

До вказаної суми увійшли страхові відшкодування, які є більшими, ніж 3000 грн., за наступними видами страхування: страхування наземних транспортних засобів (КАСКО), обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) та за кордоном («Зелена картка»).

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки діяльності за 2007 рік.

Сума страхових надходжень за 2007 рік пересягнула рубіж у 50 млн. грн. - склала 50496,3 тис. грн., що на 15,7% перевищую аналогічний показник попереднього року, сума страхових виплат склала 17426,7 тис. грн., рівень виплат (відношення страхових виплат до страхових надходжень), в цьому випадку, склав 34,5%. Об'єм сформованих страхових резервів в 2007 році збільшився на 2548,4 тис. грн. - до 21516,4 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 18 разів та склав 149498,7 тис. грн.

Лише за три дні, а саме з 27 по 29 листопада 2007 року, СК «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») здійснила страхових відшкодувань на загальну суму 206 146,38 грн.

Зокрема - зі страхування автотранспортних засобів (КАСКО) по трьом страховим випадкам було відшкодовано 181 156,38 грн., в тому числі 109 257,99 грн. – найбільша страхова виплата за одним страховим випадком, по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) здійснено відшкодування на суму 24 990,00 грн.

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») посіла 16 сходинку в корпоративному секторі страхування. Такі дані опубліковані в рейтингу «Гвардія корпорацій» на основі фінансових показників українських страховиків за перше півріччя 2007 року. Представлений рейтинг є проектом Видавничого Дому «Галицькі контракти».

Окрім того, згідно з цим рейтингом, UTICO посіла 22 місце по страхуванню майна, 11 місце по КАСКО-страхуванню, 11 місце по страхуванню ОСЦПВ, 13 місце по страхуванню вантажів і багажу, 17 місце по страхуванню від нещасних випадків.

29 грудня 2007 року ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) святкуватиме своє 13-річчя.
Саме до цієї події UTICO приготувала своїм клієнтам приємний подарунок – святкову знижку в розмірі 12%+1% на добровільне страхування автотранспортних засобів «автоКАСКО».
Для отримання святкової знижки необхідно до 29 грудня 2007 року укласти договір страхування за програмою «Повне «автоКАСКО» з терміном дії не менше одного року.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95