Прес-служба

ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) підвела підсумки діяльності за 9 місяців 2007 року.
Сума страхових надходжень за 9 місяців 2007 року склала 39479,4 тис. грн., що на 25,9% перевищую аналогічний показник в минулому році, сума страхових виплат збільшилась на 29,3% і склала 13463,2 тис. грн. Об'єм сформованих страхових резервів збільшився на 4957,3 тис. грн. - до 22540,8 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 17,5 рази та склав 148325,0 тис. грн.

25 вересня 2007 року відбулися позачергові загальні збори акціонерів ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO). Основні питання, які на них розглянуто: обрання та відкликання членів Правління ЗАТ «УТСК», обрання та відкликання членів Спостережної ради ЗАТ «УТСК», обрання та відкликання членів Ревізійної комісії ЗАТ «УТСК», затвердження стратегії розвитку ЗАТ «УТСК» до 2009 року.
Рішенням зборів акціонерів Головою правління ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) затверджено Пашнєва Миколу Олексійовича. До складу Правління UTICO ввійшли: Бабич Георгій Валерійович - Перший заступник Голови Правління, Григорюк Андрій Леонідович - Заступник Голови Правління з фінансів.
Рішенням зборів акціонерів змінено склад Спостережної Ради ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія». У зв'язку з призначенням Бабича Георгія Валерійовича на посаду Першого заступника Голови Правління та обранням його до складу виконавчого органу товариства (Правління), - відкликано Бабича Г.В. зі складу Спостережної Ради. Головою Спостережної Ради ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) обрано Бабича Валерія Георгійовича, членами Спостережної Ради ЗАТ «УТСК» затверджено: Засульського Миколу Васильовича, Кястутіса Багдонавичуса, Бабича Владислава Валерійовича, Кармазіна Олександра Володимировича.
Рішенням зборів акціонерів затверджені члени Ревізійної комісії ЗАТ «УТСК» у наступному складі: Самойленко Тамара Василівна - Голова Ревізійної комісії, Бєлєнькая Маргарита Михайлівна, Шляхова Тетяна Борисівна - члени Ревізійної комісії.
Зборами акціонерів схвалено план стратегічного розвитку компанії на 2008-2009 роки.

За результатами діяльності в 2006 році та в першому півріччі 2007 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) увійшла до групи «А» - найбільш відкриті компанії в ризиковому сегменті страхування, та отримала «дуже високий», а саме «Аа» рейтинг за рівнем стійкості. Такі дані освітлені в щорічному страховому рейтингу РА «Эксперт-Рейтинг», який опубліковано в вересні 2007 року.
За даними РА «Эксперт-Рейтинг» до групи «А» увійшли компанії, які проявили ініціативу добровільно розкрити інформацію на рівні, що не є характерним для українського ринку, та компанії, які продемонстрували не стійкість до реального дефолту, а рівень своєї опірності щодо несприятливих факторів.
Крім цього, критерієм у визначенні стійкості компанії стали її фінансові показники діяльності, а для отримання додаткових балів враховувались: питома вага найбільшого збитку в валових відшкодуваннях компанії; дані про частку отриманих платежів за профілюючим видом страхування; дані про частку трьох найбільших перерахованих платежів перестраховикам; добровільне подання звітів перед Держфінпослуг України.
ЗАТ «УТСК» (UTICO) вже другий рік поспіль отримує високий рівень стійкості «Аа», що говорить про незмінність принципів зростаючої динаміки роботи компанії та її відкритість.

За результатами діяльності в 2006 році ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) увійшло до рейтингу «ТОП-100 лучших компаний Украины», який складається Видавництвом «Экономика».
Зокрема, серед учасників ринку non-life страхування, UTICO зайняла 28-е місце за сумарним об'ємом страхових виплат, які склали за рік майже 15 млн. грн., та 46 сходинку за розміром отриманих страхових платежів – 43,66 млн. грн.
Таким чином, рівень страхових виплат компанії склав 34,4%, що в 1,8 рази перевищує середньоринковий (18,8%).
UTICO щорічно входить до рейтингу «ТОП-100», що говорить про високу репутацію компанії на ринку, стабільність, впевнену динаміку розвитку та головне - довіру клієнтів.

ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) підвела підсумки діяльності в першому півріччі 2007 року.
Сума страхових надходжень за півроку склала 25 938,0 тис. грн., що перевищує аналогічний показник за аналогічний період попереднього року на 20%, сума страхових виплат збільшилась на 1 418,4 тис. грн. і склала 9 059, 5 тис. грн. Об'єм сформованих страхових резервів збільшився до 20 960,7 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній в 18 разів і склав 145 814,1 тис. грн.

Наглядова Рада ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) задовольнила прохання Пішакової Галини Володимирівни про звільнення з посади Голови правління за власним бажанням.
Галина Пішакова обіймала посаду Голови правління з лютого 2001 року.
За роки керування Пішаковою компанія надійно закріпилася серед провідних страховиків України, має авторитет професійної, надійної та виконуючої свої зобов'язання компанії.
Під керівництвом Пішакової UTICO вийшла на якісно новий рівень бізнесу. За цей період статутний фонд компанії збільшився в 106 разів, об'єми страхових платежів – в 5,7 разів, страхових відшкодувань – в 13 разів, фактичний запас платоспроможності в 65,8 разів.
Компанія представлена в числі кращих компаній фінансового сектора в професійних рейтингах різних напрямків страхової діяльності, а також в рамках відомих незалежних рейтингів. Щорічно, в тому числі за підсумками 2006 року, Галина Володимирівна Пішакова відзначалася як один із провідних керівників вітчизняних компаній, визнаних переможцями в рамках Всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія-500».
Визнанням авторитету Пішакової на страховому ринку, як керівника, є обрання UTICO Членом Президіума «Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України», в Правління Ліги страхових організацій України, Членом Ради Ядерного страхового пулу України (ЯСП), Головою фінансового комітету ЯСП.
Акціонери компанії подякували Галину Володимирівну за величезний внесок у забезпечення результативності й динамічного розвитку бізнесу ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO).
Рішенням Наглядової Ради ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) виконуючим обов'язки Голови правління компанії призначено Пашнєва Миколу Олексійовича.
Микола Пашнєв працює в компанії з березня 1995 року, в останні роки займаючи посади: Заступника Генерального директора Центрального управлення продажу, Заступника Голови правління зі страхування, Першого Заступника Голови правління ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO).

Понеділок, 23 липня 2007 03:00

СК «UTICO» відшкодувала 392 011,53 грн.

Лише за один тиждень - з 02.07.2007р. по 06.07.2007р. ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) здійснило страхових відшкодувань на загальну суму 392 011,53 грн.
Зокрема, зі страхування автотранспортних засобів (КАСКО) по чотирьом страховим випадкам було відшкодовано 297 869,86 грн., в тому числі 210 485,62 грн. сплачено за відновлення автомобілю Porsche Cayenne, по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) - 22 273,78 грн. та за кордоном («Зелена картка») - 4 199,85 грн., а також зі страхування майна - промислових і комерційних підприємств - 67 668,04 грн.

Кожний клієнт ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) має можливість отримати акційну знижку на страхування автотранспортних засобів (КАСКО) в розмірі 10%.
Для участі в акції необхідно укласти договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) з терміном дії на один рік. Акція триває до 1 серпня 2007 року.

За результатами рейтингу «Insurance TOP» ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) визнано Членом «Національного Клубу страхової виплати '2006» Головним критерієм членства в Клубі є здійснення компанією страхових виплат на загальну суму понад 1 млн. євро протягом року.
За результатами діяльності ЗАТ «УТСК» (UTICO) в 2006 році загальний обсяг страхових відшкодувань склав майже 15 млн. грн. (компанія посіла 28 місце серед 450 українських страховиків), загальний рівень страхових виплат склав 34%, що на 6% більше, ніж у 2005 році. Зокрема рівень страхових виплат склав: зі страхування автотранспорту (КАСКО) - 58%; зі страхування автоцивільної відповідальності за кордоном («Зелена картка») - 49%.

За результатами діяльності в першому кварталі 2007 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) зайняло одну з найкращих позицій на страховому ринку. Такі дані опубліковані в рейтингу «ТОП 100 найкрупніших страхових компаній СНД і Балтії». Зокрема, серед учасників ринку non-life страхування, UTICO зайняла 12-е місце за розміром власного капіталу, який склав 138 914,3 тис. грн., впевнено посіла 17-у сходинку за розміром активів – 177 400,5 тис. грн. Рівень страхових виплат компанії, який склав 23,25%, що в 2 рази перевищує середньоринковий, об'єм сформованих страхових резервів - 22 385,9 тис. грн. та гарантійний фонд - 11 770,0 тис. грн. додатково підкреслюють фінансову стійкість компанії UTICO, її платоспроможність та відповідальність перед своїми клієнтами.
UTICO щоквартально входить в перелік кращих компаній українського страхового сектору, що говорить про її високу репутацію на ринку, стабільність, впевнену динаміку розвитку та головне - довіру клієнтів.
Рейтинг "ТОП-100" складається Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень» та щоквартально публікується в журналі «Insurance Top».

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95