Прес-служба

Бренд «Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») оцінено в ,43 млн., посідаючи 24-у сходинку серед 450 українських страховиків. Такі дані опубліковані в червні 2007 року Всеукраїнським рейтингом «Гвардія брендів», що є одним з проектів Видавничого Дому «Галицькі контракти».
Проект «Гвардія брендів» визначає найдорожчі бренди українського ринку, виходячи із визначення вартості бренду з урахуванням прогнозів розвитку ринку та ризиків.

ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO)
29 грудня 2006 року ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) святкуватиме своє 12-річчя. Саме до цієї події ЗАТ «УТСК» (UTICO) приготувало приємний подарунок - усі, хто укладе до цієї дати договір страхування автотранспортних засобів «автоКАСКО» отримують знижку 12% на цей вид страхування.
Крім того, кожний, хто укладе договір страхування «автоКАСКО» з урахуванням вказаної знижки в 2006 році та не буде мати страхових випадків за цим договором протягом року, отримує знижку в розмірі 12%+1% на страхування цього автотранспортного засобу при укладанні договору страхування на наступний термін в 2007 році.

В травні 2007 року Комунальним підприємством «Київський метрополітен» було проведено тендер серед провідних страхових компаній з метою закупівлі страхових послуг строком на один рік з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) визнано переможцем цього тендеру. Кількість укладених договорів склала 82, загальна вартість страхових послуг склала 72693,97 грн.

03 квітня 2007 року відбулись чергові загальні збори акціонерів ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO).
Акціонери ЗАТ «УТСК» (UTICO) затвердили результати діяльності компанії в 2006 році. Сума отриманих страхових премій ЗАТ «УТСК» склала 43,66 млн. грн., сума сплачених страхових виплат склала 15 млн. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативний у 18,7 разів і склав 136,98 млн. грн, розмір статутного фонду компанії на січень 2007 року складає 127,14 млн. грн. Показник співвідношення страхових виплат до страхових премій – 34,4% (при середньо ринковому показнику – 18,8%), що свідчить про високий рівень відповідальності перед своїми клієнтами.
Зборами акціонерів схвалено план стратегічного розвитку компанії на 2007-2008 роки. Прийнято рішення щодо направлення прибутку компанії за минулий рік на збільшення розміру статутного фонду.
Серед організаційних питань в ході засідання було прийнято рішення про введення до складу Правління компанії Григорюка Андрія Леонідовича, Головного бухгалтера ЗАТ «УТСК». Інших змін у складі Правління не відбулось. Не змінено склад Наглядової Ради та Ревізійної комісії ЗАТ «УТСК».

Лише за один тиждень - з 26.02.2007р. по 03.03.2007р. ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) здійснило страхових відшкодувань на суму 116 277 грн. Зокрема, за програмою обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) були здійснені відшкодування в розмірі 21 684,26 грн. та 24 990,00 грн. (страхові випадки в м. Києві), за програмою обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном («Зелена картка») – відшкодування в розмірі 22 146,67 грн. та 21 257,76 грн. (кожний зі страхових випадків відбулись на території Німеччини), за програмою добровільного страхування автотранспорту «автоКАСКО» сума страхової виплати склала 26 198,65 грн. (страховий випадок на а/д Львів-Знаменка).

Голова правління ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) Пішакова Галина Володимирівна зайняла 18-е місце в рейтингу "ТОП-100. Лучшие ТОП-менеджеры Украины" серед керівників чотирьохсот страхових компаній України.
Пішакова щорічно входить в двадцятку кращих ТОП-менеджерів України, що говорить о її стабільно високій репутації на ринку, сучасних методах управління, формування позитивного іміджу та стрімкої динаміки розвитку компанії.
Рейтинг "ТОП-100" щорічно складається та публікується Видавництвом "Економіка" на основі рейтингового голосування керівників страхових компаній України.

29 грудня 2006 року ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) святкуватиме своє 12-річчя. Саме до цієї події ЗАТ «УТСК» (UTICO) приготувало приємний подарунок - усі, хто укладе до цієї дати договір страхування автотранспортних засобів «автоКАСКО» отримують знижку 12% на цей вид страхування.
Крім того, кожний, хто укладе договір страхування «автоКАСКО» з урахуванням вказаної знижки в 2006 році та не буде мати страхових випадків за цим договором протягом року, отримує знижку в розмірі 12%+1% на страхування цього автотранспортного засобу при укладанні договору страхування на наступний термін в 2007 році.

В грудні 2006 року керівники всіх структурних підрозділів та провідні спеціалісти з продажу ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) стали учасниками дводенного тренінг-семінару з техніки продажу. Серед основних тем, що були представлені: «Успіх продажу», «Психологія ефективного спілкування», «Методи та техніка продажів».
ЗАТ «УТСК» (UTICO) вже не вперше користується послугами спеціалізованих тренінгових компаній щодо підвищення професійної ланки своїх співробітників та готова це робити і надалі.

15 вересня відбулись позачергові Загальні збори акціонерів ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO).
Одним із головних рішень зборів було збільшення статутного фонду компанії на суму 6 814 517,40 грн. до 133, 9 млн. грн. Статутний фонд буде збільшено за рахунок реінвестицій дивідендів. Додатковий випуск простих акцій 62 063 штук, номінальною вартістю 109,8 гривні кожна. Привілейовані акції не випускаються.

14 липня 2006 року відбулися чергові загальні збори акціонерів ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія” (UTICO). Основні питання, які на них розглянуто: підсумки результатів діяльності UTICO за 2005 рік, обговорення стратегії подальшого розвитку компанії, зміна складу Правління.

Акціонери позитивно оцінили результати розглянутої минулорічної діяльності, схвалили плани стратегічного розвитку ЗАТ „УТСК” на подальшу перспективу.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95