Прес-служба

За січень-вересень 2016 року страхова компанія "UTICO" виплатила 20,9 млн. грн страхових відшкодувань з обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ), що на 18% більше, ніж за аналогічний період 2015 року (17,2 млн. грн).

Варто зазначити, що за підсумками першого півріччя поточного року, "UTICO" має найвищий рівень виплат (133%) з автоцивілки серед усіх учасників найавторитетнішого галузевого рейтингу «Insurance Top».

Журналісти фінансово-інформаційного порталу Maanimo поставили нам важливі, непрості та актуальні запитання, і ми розповіли про стан справ та зміни в компанії, попередні результати діяльності та виконання зобов’язань у 2016 році. Ми поділиллися нашим баченням напрямків зростання, планами на майбутнє та прогнозами щодо подальшого розвитку страхового ринку.

Від усього серця  вітаємо всіх причетних із Днем захисника України, а особливо тих сміливих та відважних чоловіків, які сьогодні  стоять на варті миру та оберігають Україну. Ми захоплюємося Вами і вдячні кожному, хто будь-яким чином сприяє захисту нашої держави та становленню миру і добробуту в українському суспільстві - воїнам, волонтерам, усім, хто наразі не залишається байдужим до долі нашої країни у ці нелегкі часи.

З 00:00 годин 13 жовтня 2016 року в силу вступають нові розміри страхових платежів за договорами міжнародного обов’язкового страхування «Зелена картка». Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 13 жовтня 2016 року зменшується на 3,9%.

 

Шановні клієнти, партнери та колеги! У нас знову позитивні новини.

Повідомляємо, що 30 вересня 2016 року рейтингова агенція "Кредит-Рейтинг" оновила рейтинг фінансової стійкості ПрАТ "УТСК" на рівні uaВВВ, який характеризується достатнім рівнем фінансової стійкості в порівнянні з іншими українськими страховиками.

За 8 місяців 2016 року страхова компанія "UTICO" сплатила 19,4 млн. грн. страхових відшкодувань з обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ), що на 33% більше, ніж за аналогічний період 2015 року (14,6 млн. грн.).

І хоча поки що ми входимо до анти-рейтингів МТСБУ та Нацкомфінпослуг за термінами врегулювання збитків (типова ситуація у випадку, якщо компанія погашає заборгованість минулих періодів) - є очевидним зменшення кількості скарг від клієнтів майже вдвічі. Аналітика буде доступна на сайті Forinsurer у найближчі дні. 

З радістю інформуємо, що компанія "UTICO" знову увійшла до ТОП-50 провідних страхових компаній України за ренкінгами головного галузевого видання «InsuranceTop».

Більш того, наша компанія посіла 3 місце за обсягами премій з обов’язкового страхування «Зелена картка», а також увійшла до ТОП-7 на ринку страхування вантажів.  

Щодо обов*язкового страхування відповідальності автовласників ("автоцивілка"), то за цим напрямком наша компанія демонструє найвищий рівень виплат з-поміж інших СК: 133%

З 00.00 годин 12 вересня 2016 року вводяться в дію нові розміри єдиних страхових платежів за договорами “Зелена картка”. Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 12 вересня 2016 року збільшується на 4,7%

 

Остання зміна тарифів здійснювалась зовсім нещодавно, 26 серпня, у бік збільшення на 4,1%. Актуальні тарифи, що діятимуть із завтрашнього дня - за цим посиланням.

У липні 2016 року загальна сума страхових відшкодувань, виплачених нашою компанією потерпілим у ДТП за договорами "автоцивілки" (ОСЦПВВНТЗ) склала 4,7 млн. грн.

Загалом за 7 місяців 2016 року страховою компанією "UTICO" сплачено 17,6 млн. грн. страхових відшкодувань. 

З 00.00 годин 26 серпня 2016 року МТСБУ вводить в дію нові розміри єдиних страхових платежів за договорами “Зелена картка”.

Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 26 серпня 2016 року збільшується на 4,1%. Остання зміна тарифів здійснювалась 15 липня 2016 у бік зменшення на 3,65%. Оновлені ціни на поліси "Зеленої картки" доступні за посиланням.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95