Прес-служба

Аварія, внаслідок якої був пошкоджений DaewooLanos, сталася в Дніпропетровську. Клієнт страхової компанії «ЮТІКО», перебуваючи за кермом свого автомобіля ВАЗ, вчасно не зорієнтувався на дорозі, не впорався з управлінням, внаслідок чого скоїв наїзд на DaewooLanos, який здійснював поворот.

27500 грн. виплатила страхова компанія «ЮТІКО» потерпілому внаслідок ДТП, що сталася з вини клієнта компанії. Аварія мала місце в одному з районних центрів Івано-Франківської області. Клієнт СК «ЮТІКО», цивільна відповідальність якого була застрахована в компанії, повертаючись того дня з роботи за кермом свого Citroen, відволікся від дороги та не помітив автомобіль ToyotaRAV4, що був припаркований на узбіччі.

Впродовж останніх чотирьох  тижнів страховою компанією «ЮТІКО» було врегульовано 172 справи за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, за якими потерпілим було відшкодовано понад 1 млн. грн.

П'ятниця, 25 квітня 2014 14:27

Insurance TOP: підсумки 2013 року

Український НДІ «Права та економічних досліджень» оприлюднив черговий рейтинг  Insurance TOP, в основу якого лягли результати фінансової діяльності провідних страхових компаній України за минулий рік.

Отже, за висновками експертів, страхова компанія «ЮТІКО» посіла дев’ятнадцяту сходинку рейтингу за показником розміру власного капіталу (186,857 млн. грн.) та 35-ту – за обсягом страхових резервів (40,624 млн. грн., що майже вдвічі перевищує аналогічні показники за підсумками 2012 року).

П'ятниця, 28 березня 2014 12:20

В СК «ЮТІКО» встановлено POS-термінал

З метою підвищення якості обслуговування клієнтів  та їх зручності ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» встановила в своєму київському офісі платіжний міні-термінал. Отже, відтепер наші страхувальники матимуть можливість розрахуватися за договір страхування не лише готівкою в касі, а й за допомогою звичайної  платіжної карти, що, безумовно, спростить процедуру прийняття страхового платежу та позбавить клієнта необхідності попередньо  знімати гроші з платіжної  карти для внесення в касу страхової компанії.

21 січня страхова компанія «ЮТІКО» відкрила свій новий офіс в столиці – так, відтепер відділ врегулювання збитків по м. Києву та Київському регіону  прийматиме клієнтів СК за адресою: вул. Саксаганського, 77. Зручна транспортна розвязка та просторий майданчик для  огляду пошкоджених автівок мають сприяти підвищенню якості обслуговування.

Зателефонувати у відділ врегулювання збитків по м. Києву та  Київському регіону СК «ЮТІКО» можна за номером:  044 339 97 77.

За підсумками моніторингу якості врегулювання страхових подій ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» в січні – жовтні рівень врегулювання справ за договорами страхування наземного транспорту склав 100%. Так, станом на кінець другого осіннього місяця абсолютно всі заявлені справи за договорами КАСКО були врегульовані.

За підсумками роботи у ІІІ кварталі ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» суттєво збільшила обсяги продажів полісів добровільного страхування від нещасних випадків – на 20,2% у порівнянні з показниками за квітень – червень. Ще більше зросли страхові виплати, що їх було здійснено за даним видом страхування впродовж звітного періоду, – на 253,8%.

Варто зазначити, що зростання обсягів продажів договорів страхування від нещасних випадків та, відповідно, збільшення страхових відшкодувань за ними стали вже стійкою тенденцією в СК «ЮТІКО». Зокрема, у ІІ кварталі було зафіксовано зростання страхових платежів за даним видом страхування на 202,3% у порівнянні з показниками за січень – березень 2013 року. В той же час обсяг здійснених за ІІ квартал виплат перевищував загальний розмір страхових відшкодувань за попередній період на 23,8%.

Отже, можна з упевненістю констатувати стрімкий розвиток в СК «ЮТІКО» напрямку особистого страхування, в тому числі сегменту страхування від нещасних випадків, що наявно свідчить про актуальність діючих в компанії програм страхування та високий рівень обслуговування клієнтів.

За результатами фінансової діяльності за липень – вересень ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» суттєво збільшила обсяги продажів полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Так, за ІІІ квартал страхові надходження за цим видом страхування зросли на 24,8% у порівнянні з аналогічними показниками за попередній звітний період та досягли позначки 16523427,84 грн. Загальний обсяг страхових платежів, що надійшли впродовж перших дев'яти місяців року за полісами ОСЦПВ, склав 34295849,78 грн.

Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення щодо підтвердження рейтингу фінансової стійкості ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» на рівні uaA. Підставою для прийняття такого рішення стали результати дослідження фінансової діяльності компанії за І півріччя.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95