Прес-служба

Аварія, внаслідок якої були пошкоджені дві автівки та травмовано пасажирку однієї з них, сталася на одному з найжвавіших проспектів столиці.

Запізнюючись на роботу, молода киянка вирішила зупинити машину. На її підняту руку одразу зреагував водій Peugeot 308, погодившись підвести дівчину в центр міста. Проте потрапити цього дня на роботу ані їй, ані йому так і не довелося.

Виявивши по дорозі на роботу незначну поламку своєї автівки, водій ChevroletLacettiвирішив зайвий раз не ризикувати та одразу їхати на СТО. При цьому, неквапливо прямуючи середмістям столиці з увімкненою «аварійкою», він аж ніяк не очікував, що буквально за мить його поїздка до автосервісу набуде ще більшої актуальності.

Аварія, що була спричинена діями клієнта СК «ЮТІКО», сталася на Рівненщині. Водій вантажівки Mercedes, цивільна відповідальність якого була застрахована в компанії, рухаючись під сильним дощем другорядною дорогою в передмісті Рівного, всіляко намагався об’їхати численні ями та ритвини на трасі.

Аварія, внаслідок якої був пошкоджений DaewooLanos, сталася в Дніпропетровську. Клієнт страхової компанії «ЮТІКО», перебуваючи за кермом свого автомобіля ВАЗ, вчасно не зорієнтувався на дорозі, не впорався з управлінням, внаслідок чого скоїв наїзд на DaewooLanos, який здійснював поворот.

27500 грн. виплатила страхова компанія «ЮТІКО» потерпілому внаслідок ДТП, що сталася з вини клієнта компанії. Аварія мала місце в одному з районних центрів Івано-Франківської області. Клієнт СК «ЮТІКО», цивільна відповідальність якого була застрахована в компанії, повертаючись того дня з роботи за кермом свого Citroen, відволікся від дороги та не помітив автомобіль ToyotaRAV4, що був припаркований на узбіччі.

Впродовж останніх чотирьох  тижнів страховою компанією «ЮТІКО» було врегульовано 172 справи за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, за якими потерпілим було відшкодовано понад 1 млн. грн.

Титульний аркуш

 

            Підтверджую ідентичність електронної та паперової форм інформації, що подається до Комісії, та достовірність інформації, наданої для розкриття в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії.

 

Голова Правлiння

 

 

 

Пiшакова Галина Володимирiвна

(посада)

(підпис)

(прізвище та ініціали керівника)

МП

25.04.2014

(дата)

 

 

 

Річна інформація емітента цінних паперів

за 2013 рік

 

I. Загальні відомості

 1. Повне найменування емітента

                Приватне акцiонерне товариство "Українська транспортна страхова компанiя."

П'ятниця, 25 квітня 2014 14:27

Insurance TOP: підсумки 2013 року

Український НДІ «Права та економічних досліджень» оприлюднив черговий рейтинг  Insurance TOP, в основу якого лягли результати фінансової діяльності провідних страхових компаній України за минулий рік.

Отже, за висновками експертів, страхова компанія «ЮТІКО» посіла дев’ятнадцяту сходинку рейтингу за показником розміру власного капіталу (186,857 млн. грн.) та 35-ту – за обсягом страхових резервів (40,624 млн. грн., що майже вдвічі перевищує аналогічні показники за підсумками 2012 року).

ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія" оприлюднила результати своєї діяльності в минулому році.

ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія" оприлюднила результати своєї діяльності в минулому році.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95