Прес-служба

Приватне акціонерне товариство
"Українська транспортна страхова компанія."

Примітки до

фінансової звітності за рік, що закінчився 31.12.2013 року

ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія" оприлюднила результати своєї діяльності в минулому році.

ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія" оприлюднила результати своєї діяльності в минулому році.

АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК

(ЗВІТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА)

 

щодо фінансової звітності Приватного акціонерного товариства

«Українська транспортна страхова компанія.»

станом на 31 грудня 2013 року

 

м. Київ                                                                                      11 березня 2014 року

П'ятниця, 28 березня 2014 12:20

В СК «ЮТІКО» встановлено POS-термінал

З метою підвищення якості обслуговування клієнтів  та їх зручності ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» встановила в своєму київському офісі платіжний міні-термінал. Отже, відтепер наші страхувальники матимуть можливість розрахуватися за договір страхування не лише готівкою в касі, а й за допомогою звичайної  платіжної карти, що, безумовно, спростить процедуру прийняття страхового платежу та позбавить клієнта необхідності попередньо  знімати гроші з платіжної  карти для внесення в касу страхової компанії.

21 січня страхова компанія «ЮТІКО» відкрила свій новий офіс в столиці – так, відтепер відділ врегулювання збитків по м. Києву та Київському регіону  прийматиме клієнтів СК за адресою: вул. Саксаганського, 77. Зручна транспортна розвязка та просторий майданчик для  огляду пошкоджених автівок мають сприяти підвищенню якості обслуговування.

Зателефонувати у відділ врегулювання збитків по м. Києву та  Київському регіону СК «ЮТІКО» можна за номером:  044 339 97 77.

За підсумками моніторингу якості врегулювання страхових подій ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» в січні – жовтні рівень врегулювання справ за договорами страхування наземного транспорту склав 100%. Так, станом на кінець другого осіннього місяця абсолютно всі заявлені справи за договорами КАСКО були врегульовані.

За підсумками роботи у ІІІ кварталі ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» суттєво збільшила обсяги продажів полісів добровільного страхування від нещасних випадків – на 20,2% у порівнянні з показниками за квітень – червень. Ще більше зросли страхові виплати, що їх було здійснено за даним видом страхування впродовж звітного періоду, – на 253,8%.

Варто зазначити, що зростання обсягів продажів договорів страхування від нещасних випадків та, відповідно, збільшення страхових відшкодувань за ними стали вже стійкою тенденцією в СК «ЮТІКО». Зокрема, у ІІ кварталі було зафіксовано зростання страхових платежів за даним видом страхування на 202,3% у порівнянні з показниками за січень – березень 2013 року. В той же час обсяг здійснених за ІІ квартал виплат перевищував загальний розмір страхових відшкодувань за попередній період на 23,8%.

Отже, можна з упевненістю констатувати стрімкий розвиток в СК «ЮТІКО» напрямку особистого страхування, в тому числі сегменту страхування від нещасних випадків, що наявно свідчить про актуальність діючих в компанії програм страхування та високий рівень обслуговування клієнтів.

Згідно з фінансовим звітом ПАТ «Українська транспортна страхова компанія» станом на 30.09.2013 року обсяг страхових платежів за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту склав 34295849,78 грн., з яких 16523427,84 грн. – надходження за ІІІ квартал. Таким чином, у порівнянні з результатами ІІ кварталу обсяг страхових надходжень за полісами ОСЦПВ збільшився на 24,2%. В свою чергу, страхові надходження за полісами «Зелена картка» досягли позначки 33966157,45 грн., що є одним з найвищих показників на вітчизняному страховому ринку.

Загалом за перші девять місяців поточного року за полісами ОСЦПВ компанією було відшкодовано 4083668,23 грн., за договорами «Зелена картка» - 3823965,57 грн.

За результатами фінансової діяльності за липень – вересень ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» суттєво збільшила обсяги продажів полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Так, за ІІІ квартал страхові надходження за цим видом страхування зросли на 24,8% у порівнянні з аналогічними показниками за попередній звітний період та досягли позначки 16523427,84 грн. Загальний обсяг страхових платежів, що надійшли впродовж перших дев'яти місяців року за полісами ОСЦПВ, склав 34295849,78 грн.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95