Прес-служба

Протягом перших шести місяців року ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» відшкодувала клієнтам 5 958,8 тис.грн. Більшість виплат було здійснено за договорами «Зелена картка» та полісами обовязкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту. І це закономірно, адже ці види страхування є пріоритетними для СК «ЮТІКО», отже, кількість клієнтів, які саме нам надають перевагу при виборі автостраховика, постійно зростає.

Піклуючись про своїх клієнтів, страхова компанія «ЮТІКО» запроваджує нову послугу, покликану суттєво заощадити час страхувальників при оформленні страхового полісу. Отже, відтепер всі відвідувачі нашого сайту можуть, скориставшись зручними калькуляторами, самостійно прорахувати страховий платіж за договором страхування автотранспорту, полісом страхування на час поїздки за кордон тощо.

До того ж, можна скористатися функцією повідомлення страховика про бажання оформити договір за будь-яким видом страхування.

Після оформлення договір страхування можна буде отримати в офісі компанії у будь-який зручний для вас час. Передбачена також доставка замовленого полісу представником компанії за вказаною у формі замовлення адресою.

Шановні користувачі нашого сайту, ми раді вам повідомити, що нещодавно на сайті нашої компанії відбулися нові якісні зміни: відтепер у нас новий зручний інтерфейс, приємне для ока та практичне меню. Наразі на це сподіваємося. Будемо вдячні, якщо ви знайдете можливим надіслати нам свої зауваження та пропозиції на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Все, що ми робимо, ми робимо для наших клієнтів, адже орієнтованість на клієнта, його потреби - це наш стратегічний нампрямок роботи. Щиро вдячні за співпрацю.

Понеділок, 08 липня 2013 03:00

Виплати зростають!

Обсяг страхових виплат, здійснених страховою компанією «ЮТІКО» протягом червня за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту, досяг позначки 826756,06 грн. Це в 2,3 рази більше, ніж було виплачено за попередній місяць (351495,12 грн.).

 

 

Середа, 22 травня 2013 03:00

Insurance TOP: підсумки 2012 року

Український науково дослідний інститут "Права та економічних досліджень" презентував щорічний рейтинг страховиків, що працюють на вітчизняному ринку, за результатами фінансової діяльності у 2012 році. Загалом для участі в рейтингу свою звітність надали близько 100 страхових компаній.

Слід зазначити, що страхова компанія "ЮТІКО" зазвичай посідає чільні місця у рейтингах СК. Тож, і цього разу ПрАТ "Українська транспортна страхова компанія" зайняла шосту сходинку рейтингу страхових компаній, що працюють на ринку обов'язкового  страхування "Зелена карта".

Окрім того, СК "ЮТІКО" увійшла до двадцятки компаній, що продемонстрували найбільше зростання страхових премій.

В той же час за показником власного капіталу компанія увійшла до числа ТОП-25 страховиків, що представлені на українському страховому ринку.

Отже, результати рейтингування та висновки експертів однозначно свідчать про надійність та стабільність страхової компанії "ЮТІКО" - компанії, що дійсно сплачує за своїми зобов'язаннями.

(За матеріалами журналу Forinsurer)

Понеділок, 22 квітня 2013 03:00

Європротокол: думка експертів

Питання впровадження європротоколу зараз широко обговорюється як безпосередньо страховиками, так і пересічними страхувальниками. Журналісти популярного інтернет-порталу "Мій страховий агент" запропонували поділитися своїми думками з цього приводу найвпливовішим на вітчизняному страховому ринку експертам, в тому числі заступнику голови правління ПрАТ "УТСК" Сергію Сторчевому. Детальніше - на сайті "Мій страховий агент".

Протягом перших трьох місяців поточного року ПрАТ «УТСК» («ЮТІКО») здійснила страхові виплати на загальну суму 2 315 200 грн. Левова частка з загального обсягу виплат припала на договори страхування наземних транспортних засобів (КАСКО), обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) та за кордоном («Зелена картка»).

Четвер, 03 січня 2013 02:00

Підсумки року: наші досягнення

Згідно з фінансовим звітом ПрАТ "УТСК" протягом 2012 року компанією було зібрано 69336,7 тис. грн. страхових платежів. В той же час загальна сума страхових виплат клієнтам досягла позначки 13177,2 тис. грн.

Варто додати, що нормативний запас платоспроможності компанії склав 11961,5 тис. грн., фактичний запас платоспроможності - 170907,5 тис. грн. Таким чином, можна з упевненістю казати про суттєве зростання найважливіших для компанії фінансових показників, що, в свою чергу, свідчить про стабільність та надійність СК «ЮТІКО» для клієнтів та партнерів.

За останній квартал року, що минає ми маємо впливові результати.

За останні 3 місяці ЮТІКО виплатила 3 млн 624 600 грн своїх зобов'язань. Це середньостатистичний показник компанії. Це також означає, що страхові випадки, зареєстровані до вересня 2012 року майже всі вже врегульовані.

Ми сплачуємо за своїми зобов'язаннями.

За останній квартал року, що минає ми маємо впливові результати: За останні 3 місяці ЮТІКО виплатила 3 млн 624 600 грн своїх зобов'язань. Це середньостатистичний показник компанії. Це також означає, що страхові випадки, зареєстровані до вересня 2012 року майже всі вже врегульовані. Ми сплачуємо за своїми зобов'язаннями.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95