Прес-служба

СК «ЮТІКО» (ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.») отримала реєстрацію в Державній авіаційній адміністрації України страховиків (перестраховиків) в якості Страховика, що здійснює обов'язкове авіаційне страхування цивільної авіації.
Нагадуємо, що СК «ЮТІКО» має чинні ліцензії Держфінпослуг України на впровадження обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації й добровільного страхування повітряного транспорту та страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника).

11 жовтня 2011 року рішенням Наглядової Ради ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» (ЮТІКО) Головою Правління компанії призначено Хименюк Наталію Артемівну.
Ключовими завданнями, що стоять перед Наталією Артемівною, є реалізація політики комплексного страхового обслуговування корпоративних й роздрібних клієнтів, розвиток регіональної мережі СК «ЮТІКО», закріплення і посилення позитивного іміджу компанії.
Хименюк Наталія Артемівна народилася 28 листопада 1964 року. З відмінністю закінчила Державну Академію Статистики, Обліку і Аудиту за фахом «фінанси», отримала міру магістра за фахом «облік і аудит».
Трудовий стаж Наталії Хименюк на керівних посадах в різних сферах економіки налічує близько 20 років. За цей час Наталія придбала високий рівень знань страхового, інвестиційного і фінансового ринків. Останні 10 років працювала в різних підрозділах ВАТ «Корпорація «Українська Фінансова Група». З 2000 по 2007 рік пройшла кар'єрний шлях - від Головного бухгалтера до посади Голови Правління ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО). З 2007 року обіймала посади Голови Наглядової Ради ВАТ «ЗНКІФ «Українська фінансова група» і Голови Наглядової Ради ВАТ «ЗНКІФ «Українська транспортна страхова компанія» (ЮТІКО). З 2010 року Наталія Артемівна працювала директором зі страхування СК «НАСТА».
Для довідки. ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» (ЮТІКО) зареєстровано у 1994 році. До складу акціонерів компанії входять: ERGO International Group, Київська Торгово-промислова палата, фізичні особи. Головними напрямками діяльності компанії є страхування майна, автотранспорту, відповідальності та особисте страхування.

Члени Наглядової Ради ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» (ЮТІКО) задовольнили прохання Пашнєва Миколи Олексійовича про його звільнення з посади Голови Правління компанії та подякували за значний внесок у забезпеченні діяльності компанії.
Інших змін у складі Правління ПрАТ «УТСК» не відбулось. Посаду Першого заступника Голови Правління обіймає Бабич Георгій Валерійович, Заступника Голови Правління з фінансів – Григорюк Андрій Леонідович.

Змінено тарифи на обов'язкове страхування «Зелена картка».
З 04.10.2011 року змінюються тарифи на обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном ("Зелена картка")

До 16-ої річниці своєї діяльності страхова компанія «ЮТІКО» пропонує оформити з нульовою франшизою поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВВНТЗ).

Нульова франшиза, при цьому, надається в разі, якщо:
- водійський стаж особи, яка вказується полісі, складає не менше 12 місяців;
- розмір страхового платежу складатиме не менше 300,00 гривень;
- поліс оформлюється строком на 12 місяців в місті Києві та Київській області з 01 листопада по 31 грудня 2010 року.

СК «UTICO» (ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія") увійшла до рейтингу страхових компаній «Insurance TOP», який складено Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень».

За результатами діяльності в першому півріччі 2010 року UTICO посіла такі позиції: активи – 23 місце, власний капітал – 16 місце, страхові платежі – 56 місце, страхові виплати – 39 місце, рівень виплат – 35 місце, страхові резерви – 46 місце, гарантійний фонд – 34 місце.

В розрізі страхових платежів UTICO увійшла до ТОП-20 учасників ринку обов'язкового страхування «Зелена картка», ТОП-30 - добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту, ТОП-30 - добровільного страхування медичних витрат подорожуючих, ТОП-50 - обов'язкового страхування «ОСЦПВ», ТОП-50 – добровільного страхування «КАСКО».

UTICO щоквартально входить до рейтингу «Insurance TOP», участь в якому говорить про високу репутацію компанії на ринку, прозорість, стабільність та впевнену динаміку розвитку.

З 15 липня 2010 року СК «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») розпочинає акцію із добровільного страхування від нещасного випадку водія та пасажирів під час поїздки на наземному транспортному засобі «Відпустка без випадковостей».

Акційна пропозиція, в першу чергу, розроблена для подорожуючих на автомобілі, для котрих важливо мати впевнений страховий захист для себе та своїх пасажирів.

СК «UTICO» пропонує істотно заощадити без втрати якості страхової послуги - згідно з умовами акції:

1. Страховий платіж за кожну застраховану особу складає лише від 25 грн.!
2. Страхова сума складає 10 000 грн. на кожну застраховану особу! Страхова сума може бути збільшена до 50 000 грн. на кожну застраховану особу при застосуванні відповідних тарифів!
3. Розмір франшизи складає - 0,00 грн.!
4. Строк дії договору страхування складає 1 рік!

Під час поїздки на забезпеченому транспортному засобі договір страхування покриває наступні страхові випадки:
- отримання застрахованою особою тілесного ушкодження (травми);
- тимчасову втрату застрахованою особою працездатності;
- стійку втрату працездатності застрахованою особою (встановлення І, ІІ, ІІІ групи інвалідності);
- смерть застрахованої особи.

Акція діє до 15 жовтня 2010 року.

СК «UTICO» бажає всім відпустку без випадковостей!

За червень 2010 року СК «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») здійснила страхових виплат своїм клієнтам на суму 1,65 млн. грн.

Максимальна страхова виплата склала 260,2 тис. грн. - зі страхування транспортних засобів (КАСКО-страхування). Страховий випадок за цією справою виник в результаті ДТП - водій застрахованого вантажного автомобіля «Mercedes-Benz Atego» не впорався з керуванням та здійснив наїзд на інший вантажний автомобіль, який стояв на узбіччі дороги.

Для довідки. За результатами діяльності СК «UTICO» в 2009 році загальна сума страхових відшкодувань склала 12,1 млн. грн. – здійснено 1443 страхові виплати. СК «UTICO» щорічно входить до "Національного Клубу страхової виплати" з початку його заснування в 2001 році. СК «UTICO» заснована в 1994 році та надає широкий спектр послуг як юридичним, так і фізичним особам з напрямків майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності.

СК «UTICO» (ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія") увійшла до рейтингу страхових компаній «Insurance TOP», який складено Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень».

За результатами діяльності в першому кварталі 2010 року UTICO продовжує покращувати свої позиції в зазначеному рейтингу в порівнянні з результатами попереднього звітного періоду, а саме: на 20 позицій за рівнем виплат страхових відшкодувань, на 9 позицій за розміром страхових резервів, на 5 позицій за об'ємом страхових відшкодувань, на 3 позиції за розміром гарантованого фонду, на 1 позицію за розміром власного капіталу та активів.

Крім того, в розрізі страхових платежів UTICO увійшла до ТОП-20 учасників ринку обов'язкового страхування «Зелена картка», ТОП-20 - обов'язкового страхування цивільної відповідальності авіації, ТОП-30 - добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, ТОП-30 - добровільного страхування медичних витрат подорожуючих, ТОП-45 - обов'язкового страхування «ОСЦПВ», ТОП-50 – добровільного страхування «КАСКО», ТОП-50 - добровільного страхування вантажів і багажу, ТОП-50 – добровільного страхування від нещасного випадку.

UTICO щоквартально входить до рейтингу «Insurance TOP», участь в якому говорить про високу репутацію компанії на ринку, прозорість, стабільність та впевнену динаміку розвитку.

За результатами діяльності в 2009 році UTICO істотно покращила свої позиції в зазначеному рейтингу в порівнянні з результатами попереднього року, а саме: на 17 позицій за об'ємом зібраних страхових премій, на 14 позицій за розміром гарантованого фонду, на 9 позицій за розміром страхових резервів, на 4 позиції за розміром власного капіталу та на 2 позиції за розміром активів.

Крім того, в розрізі страхових платежів UTICO увійшла до ТОП-20 учасників ринку обов'язкового страхування «Зелена картка», ТОП-30 - добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів, ТОП-50 – добровільного страхування «КАСКО», ТОП-50 - обов'язкового страхування «ОСЦПВ», ТОП-50 - добровільного страхування медичних витрат подорожуючих, ТОП-50 - добровільного страхування вантажів і багажу.

UTICO щоквартально входить до рейтингу «Insurance TOP», участь в якому говорить про високу репутацію компанії на ринку, прозорість, стабільність та впевнену динаміку розвитку.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95