Прес-служба

Журналом „Страхова справа" разом з проектом „Insurance TOP" визнано страхову компанію «UTICO» Членом „Національного Клубу Страхової Виплати - 2008".

„Національний Клуб Страхової Виплати„ – це незалежний клуб, організований редакцією журнала „Страхова справа" та Страхового рейтинга „Insurance TOP", котрий об'єднує страхові компанії, що протягом року здійснили страхових виплат на суму більше 1 млн. євро та приймали участь в проекті „Insurance TOP".

UTICO (ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія") щорічно визнається членом „Національного Клубу Страхової Виплати", починаючи з 2002 року - рік створення „Національного Клубу Страхової Виплати".

За 2008 рік UTICO здійснила страхових відшкодувань на суму 16,2 млн. грн.

За березень 2009 року сума страхових відшкодувань страхової компанії «UTICO» («Українська транспортна страхова компанія») склала 1024,0 тис. грн.

Більшість страхових виплат було здійснено за договорами добровільного страхування транспортних засобів (КАСКО) та договорам обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) та за кордоном («Зелена картка»).

СК «UTICO» виступила одним із спонсорів Всеукраїнської олімпіади зі страхування.

25 березня 2009 року відбувся Інтернет-тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Страхування", в якому взяли участь 1252 учасники з 135 вищих навчальних закладів України та студенти Академії управління при Президенті Республіки Білорусь та Московського інституту міжнародного права та економіки.

Ініціатором проведення олімпіади зі страхування виступила кафедра фінансів Київського національного торгово-економічного Університету за підтримки Міністерства освіти та науки України, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, Центру підготовки і перепідготовки кадрів та інформаційно-аналітичного забезпечення страхової діяльності, журналів "Страхова справа" та "Фінансові послуги".

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України видала ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) ліцензію на здійснення обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації серії АВ №442347.

Дата видачі ліцензії – 03.03.2009 року, строк дії – з 19.02.2009 року безстроковий.

На 11.03.2009 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) надає послуги за напрямками майнового, транспортного, особистого страхування та страхування відповідальності на основі 22 ліцензій, виданих Держфінпослуг України, з яких 13 ліцензій - з добровільних видів страхування та 9 – з обов'язкових.

ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) зареєстровано у 1994 році, статутний фонд компанії складає 133,96 млн.

Щиро вітаємо всіх жінок з весняним святом - 8 Березня!
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, довкола вас панують любов та гармонія, завжди на вашу честь усе квітне та лунає музика. Щастя вам, добра та натхнення!

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки своєї діяльності в 2008 році.

Сума страхових премій за 2008 рік склала 45 190 тис. грн., сума страхових виплат склала 16 225 тис. грн., рівень виплат (відношення страхових виплат до страхових надходжень), в цьому випадку, склав 35,9%.

Кількість укладених договорів страхування за звітний період склала 126 838, кількість випадків, за якими прийнято рішення про здійснення страхової виплати – 1 772.

Розподілення страхових премій у портфелі за напрямками діяльності компанії за цей період виглядає наступним чином: майнове страхування – 42,6%, страхування відповідальності – 16,6%, особисте страхування – 2,6%, обов'язкове страхування – 38,2%.

Об'єм сформованих страхових резервів в 2008 році склав 20 783 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативній показник в 20 разів та склав 151 462 тис. грн.Страхова компанія «UTICO» підвела підсумки діяльності в 2008 році.

Від усієї душі зичимо Вам і Вашим близьким, аби Новий рік приніс у життя радість та вдачу, зігрів серця надією та любов'ю.
Нехай щастить Вам!

Представники СК «UTICO» прийняли участь в засіданнях робочої групи членів МТСБУ з приводу проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи у питаннях обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

Задача робочої групи - підготовка пропозицій по проведенню комплексу заходів, направлених на інформування населення щодо необхідності обов'язкового страхування автовласників та його практичного застосування.

Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») підвела підсумки діяльності за 9 місяців 2008 року.

За цей період сума отриманих страхових премій UTICO склала 35207,7 тис. грн., сума страхових виплат склала 12955,5 тис. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативний у 19,6 разів і склав 150563,8 тис. грн, показник співвідношення страхових премій до страхових виплат (рівень виплат) склав 36,8%. Розмір статутного фонду компанії складає 133958,8 тис. грн.

Шановні автомобілісти, працівники автомобільної галузі та всі, хто має відношення до автотранспорту, ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) щиро вітає вас з Днем автомобіліста.

Нехай ваша професійна діяльність буде непідвладна плину часу та збігу непередбачених обставин, а ваші шляхи проходять лише по приємним дорогам. Зеленого вам світла!

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95