Прес-служба

СК «UTICO» (ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія") увійшла до групи «А» рейтингу стійкості відкритих страхових компаній, який складено компанією «Експерт-Рейтинг», та посіла в цій групі 7-му сходинку.

До групи «А» увійшли 25 страхових компаній, які виявили високий рівень стійкості згідно з результатами діяльності в 2007 році та першому півріччі 2008 року. Всього в представленому рейтингу прийняли участь 47 страховиків.

СК «UTICO» вже третій рік поспіль отримує високі оцінки в рейтингах «Експерт-Рейтинг», що говорить про незмінну стабільність та відкритість компанії.

З 09.09.2008р. по 19.09.2008р. сума страхових виплат страхової компанії «UTICO» (www.utico.ua) склала 254 842,61 грн.

Страхові виплати здійснено за договорами страхування майна, страхування транспортних засобів «автоКАСКО» та полісами «Зелена картка».

Найбільшу страхову виплату в розмірі 91 775 грн. здійснено власнику Toyota Land Cruiser, якій було нанесено шкоду внаслідок ДТП в м. Києві.

За результатами діяльності в 2007 році та першому півріччі 2008 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) увійшла до групи «А» рейтингу страхових компаній та посіла в цій групі 7-е місце. Такі дані опубліковано в щорічному рейтингу стійкості страхових компаній РА «Эксперт-Рейтинг», який видано в вересні 2008 року.

До групи «А» входять компанії з найвищим рівнем стійкості, які проявили ініціативу добровільно розкрити інформацію щодо своєї діяльності та продемонстрували рівень своєї опірності щодо несприятливих факторів. Крім цього, критерієм у визначенні стійкості компанії стали її фінансові показники діяльності, масштабність, актуарна стратегія, диверсифікація платежів та перестрахувального портфелю, якість та кількість наданих даних, в т.ч. надання звітів за формами Держфінпослуг України.

ЗАТ «УТСК» (UTICO) вже третій рік поспіль отримує високий рівень стійкості РА «Эксперт-Рейтинг»

З 21.07.2008р. по 30.07.2008р. сума страхових виплат страхової компанії «UTICO» склала 329 175, 95 грн.

Страхові виплати здійснено за договорами страхування транспортних засобів «автоКАСКО», страхування «автоцивілки» та «Зелена картка», страхування подорожуючих за кордон.

Найбільшу страхову виплату в розмірі 000 здійснено за програмою добровільного страхування медичних витрат осіб, які виїжджають за кордон. За цім випадком UTICO компенсувала вартість наданих громадянці України медичних послуг в клініці Ізраїлю.

Бренд «Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») оцінено в $ 12,62 млн., посідаючи 30-у сходинку серед українських страховиків. Такі дані опубліковані Всеукраїнським рейтингом «Гвардія брендів», що є одним з проектів Видавничого Дому «Галицькі контракти».

В порівнянні з даними цього ж рейтингу в 2007 році, вартість бреду «UTICO» зросла на $ 1,19 млн.

Проект «Гвардія брендів» визначає найдорожчі бренди українського ринку, виходячи із визначення вартості бренду з урахуванням прогнозів розвитку ринку та ризиків.

З 02.06.2008р. до 06.06.2008р. страхова компанія «UTICO» відшкодувала 153,3 тис. грн. власникам чотирьох автомобілів, застрахованих по «автоКАСКО» та 10,3 тис. євро (77,4 тис.грн.) за наслідки ДТП, які були скоєні власниками двох полісів «Зелена картка».

За програмою добровільного страхування транспортних засобів «автоКАСКО» страхові відшкодування отримали власники автотранспортних засобів, пошкодження яких сталося в результаті ДТП, а саме: Scania P114 на автошляху Москва-Сімферополь, Toyota Prado в Кіровоградській області, Ssang Yong на автошляху Львів-Тернопіль та Daihatsu Terios в Київській області.

Власниками, фізичними особами, полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном «Зелена картка» були скоєні дорожньо-транспортні пригоди на території Італії. Внаслідок першого випадку потерпілій особі знадобилось лікування, за яке було перераховано суму в розмірі 5835,69 євро, а другий випадок викликав необхідність потерпілого скористатися юридичними послугами, компенсація за які становила 4505,15 євро.

Журналом „Страхова справа" разом з проектом „Insurance TOP" страхову компанію «UTICO» визнано Членом „Національного Клубу Страхової Виплати - 2007".

Національний клуб страхової виплати – це незалежний клуб, організований редакцією журнала „Страхова справа" та Страхового рейтинга „Insurance TOP", котрий об'єднує страхові компанії, що протягом року здійснили страхових виплат на суму більше 1 млн. євро та приймали участь в проекті „Insurance TOP".

UTICO (ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія") щорічно визнається членом „Національного Клубу Страхової Виплати", починаючи з 2002 року - рік створення „Національного Клубу Страхової Виплати".

З 12 травня 2008 року в страховій компанії «UTICO» розпочалась акція із страхування «автоКАСКО».

Укладаючи договір страхування наземного транспорту «автоКАСКО» клієнтові «UTICO» пропонується застрахувати свою нерухомість (квартиру або будинок) та відповідальність перед третіми особами (програма експрес-страхування «Мій дім») лише за 3 грн.

Договір страхування за програмою експрес-страхування «Мій дім» укладається лише на підставі заяви клієнта та без огляду майна.

Згідно з умовами акції страхова сума за договором страхування «Мій дім» залежить від страхової суми за договором «автоКАСКО» та складає від 20 000 грн. до 200 000 грн. на нерухоме майно страхувальника та від 2 000 грн. до 20 000 грн. - на відповідальність перед третіми особами (сусідами). Страховий захист за акційним договором експрес-страхування «Мій дім» діє до 31 грудня 2008 року.

Умовами укладання договору страхування «Мій дім» за ціною 3 грн. є:
- укладання договору «автоКАСКО» з терміном дії - 1 рік;
- ризики за договором «автоКАСКО»: «Викрадення», «ДТП», «ПДТО», «Стихія» (повне «автоКАСКО»);
- розмір франшизи в договорі «автоКАСКО» за ризиками «ДТП», «ПДТО», «Стихія» не може бути меншим, ніж 0,5%;
- одночасна сплата страхового платежу за договором «автоКАСКО».

Акція триватиме до 30 червня 2008 року.

Крім того, страхова компанія «UTICO» на постійній основі пропонує знижку на «автоКАСКО» у разі одночасного укладання договору страхування «автовідповідальності» та ще одну додаткову знижку при укладанні договору страхування від нещасних випадків водія та пасажира.

З 21.04.2008р. до 30.04.2008р. страхова компанія «UTICO» відшкодувала 222,5 тис. грн. власникам шести автомобілів, застрахованих по «автоКАСКО» та в розмірі 12,7 тис. євро (98,3 тис. грн.) компенсувала збитки за договорами страхування «Зелена картка».

За програмою добровільного страхування транспортних засобів «автоКАСКО» страхові відшкодування отримано власниками автотранспортних засобів, пошкодження яких сталося в результаті ДТП, а саме: Toyota Camry в Одеській області, Subaru Legacy в Вінницькій області, Toyota Land Cruiser в Закарпатській області, Skoda Octavia Tour в місті Київ та двох автомобілів КАМАЗ в Херсонській області.

Двома власниками договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном («Зелена картка») були скоєні дорожньо-транспортні пригоди, а саме: юридичною особою на території Бельгії, внаслідок чого потерпіла сторона отримала страхове відшкодування за нанесену шкоду майну в розмірі 9258,65 євро та фізичною особою на території Австрії, внаслідок чого сплата за дорожні ремонтні роботи склала 3422,54 євро.

З 17.03.2008р. до 21.03.2008р. страхова компанія «UTICO» відшкодувала 155,4 тис.грн. власникам чотирьох автомобілів, застрахованих по «автоКАСКО» та 74,9 тис.грн. отримали власники двох автомобілів за договорами страхування «ОСЦПВ» та «Зелена картка».

За програмою добровільного страхування транспортних засобів «автоКАСКО» страхові відшкодування отримано власниками автотранспортних засобів, пошкодження яких сталося в результаті ДТП, а саме: Subaru Legasy в Вінницькій, Skoda Super B в Львівській, Toyota Camry в Одеській та Mitsibishi Grandis в Тернопільській області.

За пошкодження автомобіля Chevrolet Tacuma в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в місті Києві, власник отримав страхове відшкодування за договором обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ).

Власником договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном («Зелена картка») була скоєна дорожньо-транспортна пригода на території Італії, внаслідок чого було здійснено страхове відшкодування власнику постраждалого автомобіля.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95