Прес-служба

Від усього серця  вітаємо всіх причетних із Днем захисника України, а особливо тих сміливих та відважних чоловіків, які сьогодні  стоять на варті миру та оберігають Україну. Ми захоплюємося Вами і вдячні кожному, хто будь-яким чином сприяє захисту нашої держави та становленню миру і добробуту в українському суспільстві - воїнам, волонтерам, усім, хто наразі не залишається байдужим до долі нашої країни у ці нелегкі часи.

З 00:00 годин 13 жовтня 2016 року в силу вступають нові розміри страхових платежів за договорами міжнародного обов’язкового страхування «Зелена картка». Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 13 жовтня 2016 року зменшується на 3,9%.

 

Шановні клієнти, партнери та колеги! У нас знову позитивні новини.

Повідомляємо, що 30 вересня 2016 року рейтингова агенція "Кредит-Рейтинг" оновила рейтинг фінансової стійкості ПрАТ "УТСК" на рівні uaВВВ, який характеризується достатнім рівнем фінансової стійкості в порівнянні з іншими українськими страховиками.

За 8 місяців 2016 року страхова компанія "UTICO" сплатила 19,4 млн. грн. страхових відшкодувань з обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ), що на 33% більше, ніж за аналогічний період 2015 року (14,6 млн. грн.).

І хоча поки що ми входимо до анти-рейтингів МТСБУ та Нацкомфінпослуг за термінами врегулювання збитків (типова ситуація у випадку, якщо компанія погашає заборгованість минулих періодів) - є очевидним зменшення кількості скарг від клієнтів майже вдвічі. Аналітика буде доступна на сайті Forinsurer у найближчі дні. 

З радістю інформуємо, що компанія "UTICO" знову увійшла до ТОП-50 провідних страхових компаній України за ренкінгами головного галузевого видання «InsuranceTop».

Більш того, наша компанія посіла 3 місце за обсягами премій з обов’язкового страхування «Зелена картка», а також увійшла до ТОП-7 на ринку страхування вантажів.  

Щодо обов*язкового страхування відповідальності автовласників ("автоцивілка"), то за цим напрямком наша компанія демонструє найвищий рівень виплат з-поміж інших СК: 133%

З 00.00 годин 12 вересня 2016 року вводяться в дію нові розміри єдиних страхових платежів за договорами “Зелена картка”. Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 12 вересня 2016 року збільшується на 4,7%

 

Остання зміна тарифів здійснювалась зовсім нещодавно, 26 серпня, у бік збільшення на 4,1%. Актуальні тарифи, що діятимуть із завтрашнього дня - за цим посиланням.

У липні 2016 року загальна сума страхових відшкодувань, виплачених нашою компанією потерпілим у ДТП за договорами "автоцивілки" (ОСЦПВВНТЗ) склала 4,7 млн. грн.

Загалом за 7 місяців 2016 року страховою компанією "UTICO" сплачено 17,6 млн. грн. страхових відшкодувань. 

З 00.00 годин 26 серпня 2016 року МТСБУ вводить в дію нові розміри єдиних страхових платежів за договорами “Зелена картка”.

Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 26 серпня 2016 року збільшується на 4,1%. Остання зміна тарифів здійснювалась 15 липня 2016 у бік зменшення на 3,65%. Оновлені ціни на поліси "Зеленої картки" доступні за посиланням.

Як повідомила вчора аналітична агенція "AUTO-Consulting", в Україні невпинно зростає кілкість електромбілів - і за цим показником нааш країна вже випереджає сусідні, більш місткі авторинки. Так, електромобільний автопарк українців вже налічує 850 електромобілів, тоді як, за даними аналітичної агенції "Автостат", у Російській Федерації станом на 01 липня 2016 р. було зареєстровано 722 електрокари.

Лідери вподобань в обох країнах також відрізняються.

Останній номер спеціалізованого журналу "Деньги.ua" присвячений, зокрема, рейтингуванню українських страховиків за показниками фінансової надійності.  

Ми раді повідомити, що страхова компанія UTICO посіла 7 місцеу цьому рейтингу! 

Експерти редакції вибрали ТОП-20 найбільших страховиків за обсягом платежів у 1-му кварталі 2016 року і порівняли їх ключові фінансові індикатори в динаміці з 1-м кварталом 2015 року.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95