Прес-служба

Як повідомляє портал страхових новин та аналітики Forinsurer, компанія UTICO увійшла до ренкінгу ТОП-15 страхових компаній України за обсягами виплат, а також до ТОП-10 кількістю врегульованих страхових справ з "автоцивілки" - обов'язкового страхування відповідальності автовласників. Компанія врегулювала майже 1 000 справ за 3 місяці та сплатила понад 8 млн. грн страхових відшкодувань. Це офіційна статистика - ренкінг складено фахівцями МТСБУ за підсумками 3-го кварталу 2016 року. 

Ми раді повідомити, що, починаючи з листопада, Клієнти UTICO зможуть скористатися  новим сервісом - технічною підтримкою в дорозі. Ця послуга надаватиметься у межах України усім нашим Клієнтам - власникам легкових автівок, які придбають поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності або програму КАСКО після 01 листопада 2016 року.

Програма технічної підтримки, або дорожнього асистансу, надається Клієнтам UTICO безкоштовно, доступна 24 години на добу і 7 днів на тиждень, та передбачає багато корисних послуг і переваг.

За січень-вересень 2016 року страхова компанія "UTICO" виплатила 20,9 млн. грн страхових відшкодувань з обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ), що на 18% більше, ніж за аналогічний період 2015 року (17,2 млн. грн).

Варто зазначити, що за підсумками першого півріччя поточного року, "UTICO" має найвищий рівень виплат (133%) з автоцивілки серед усіх учасників найавторитетнішого галузевого рейтингу «Insurance Top».

Журналісти фінансово-інформаційного порталу Maanimo поставили нам важливі, непрості та актуальні запитання, і ми розповіли про стан справ та зміни в компанії, попередні результати діяльності та виконання зобов’язань у 2016 році. Ми поділиллися нашим баченням напрямків зростання, планами на майбутнє та прогнозами щодо подальшого розвитку страхового ринку.

Від усього серця  вітаємо всіх причетних із Днем захисника України, а особливо тих сміливих та відважних чоловіків, які сьогодні  стоять на варті миру та оберігають Україну. Ми захоплюємося Вами і вдячні кожному, хто будь-яким чином сприяє захисту нашої держави та становленню миру і добробуту в українському суспільстві - воїнам, волонтерам, усім, хто наразі не залишається байдужим до долі нашої країни у ці нелегкі часи.

З 00:00 годин 13 жовтня 2016 року в силу вступають нові розміри страхових платежів за договорами міжнародного обов’язкового страхування «Зелена картка». Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 13 жовтня 2016 року зменшується на 3,9%.

 

Шановні клієнти, партнери та колеги! У нас знову позитивні новини.

Повідомляємо, що 30 вересня 2016 року рейтингова агенція "Кредит-Рейтинг" оновила рейтинг фінансової стійкості ПрАТ "УТСК" на рівні uaВВВ, який характеризується достатнім рівнем фінансової стійкості в порівнянні з іншими українськими страховиками.

За 8 місяців 2016 року страхова компанія "UTICO" сплатила 19,4 млн. грн. страхових відшкодувань з обов’язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВВНТЗ), що на 33% більше, ніж за аналогічний період 2015 року (14,6 млн. грн.).

І хоча поки що ми входимо до анти-рейтингів МТСБУ та Нацкомфінпослуг за термінами врегулювання збитків (типова ситуація у випадку, якщо компанія погашає заборгованість минулих періодів) - є очевидним зменшення кількості скарг від клієнтів майже вдвічі. Аналітика буде доступна на сайті Forinsurer у найближчі дні. 

З радістю інформуємо, що компанія "UTICO" знову увійшла до ТОП-50 провідних страхових компаній України за ренкінгами головного галузевого видання «InsuranceTop».

Більш того, наша компанія посіла 3 місце за обсягами премій з обов’язкового страхування «Зелена картка», а також увійшла до ТОП-7 на ринку страхування вантажів.  

Щодо обов*язкового страхування відповідальності автовласників ("автоцивілка"), то за цим напрямком наша компанія демонструє найвищий рівень виплат з-поміж інших СК: 133%

З 00.00 годин 12 вересня 2016 року вводяться в дію нові розміри єдиних страхових платежів за договорами “Зелена картка”. Згідно з повідомленням МТСБУ, вартість договорів страхування з 12 вересня 2016 року збільшується на 4,7%

 

Остання зміна тарифів здійснювалась зовсім нещодавно, 26 серпня, у бік збільшення на 4,1%. Актуальні тарифи, що діятимуть із завтрашнього дня - за цим посиланням.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95