Прес-служба

Наглядова Рада ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) задовольнила прохання Пішакової Галини Володимирівни про звільнення з посади Голови правління за власним бажанням.
Галина Пішакова обіймала посаду Голови правління з лютого 2001 року.
За роки керування Пішаковою компанія надійно закріпилася серед провідних страховиків України, має авторитет професійної, надійної та виконуючої свої зобов'язання компанії.
Під керівництвом Пішакової UTICO вийшла на якісно новий рівень бізнесу. За цей період статутний фонд компанії збільшився в 106 разів, об'єми страхових платежів – в 5,7 разів, страхових відшкодувань – в 13 разів, фактичний запас платоспроможності в 65,8 разів.
Компанія представлена в числі кращих компаній фінансового сектора в професійних рейтингах різних напрямків страхової діяльності, а також в рамках відомих незалежних рейтингів. Щорічно, в тому числі за підсумками 2006 року, Галина Володимирівна Пішакова відзначалася як один із провідних керівників вітчизняних компаній, визнаних переможцями в рамках Всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія-500».
Визнанням авторитету Пішакової на страховому ринку, як керівника, є обрання UTICO Членом Президіума «Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України», в Правління Ліги страхових організацій України, Членом Ради Ядерного страхового пулу України (ЯСП), Головою фінансового комітету ЯСП.
Акціонери компанії подякували Галину Володимирівну за величезний внесок у забезпечення результативності й динамічного розвитку бізнесу ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO).
Рішенням Наглядової Ради ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) виконуючим обов'язки Голови правління компанії призначено Пашнєва Миколу Олексійовича.
Микола Пашнєв працює в компанії з березня 1995 року, в останні роки займаючи посади: Заступника Генерального директора Центрального управлення продажу, Заступника Голови правління зі страхування, Першого Заступника Голови правління ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO).

Понеділок, 23 липня 2007 03:00

СК «UTICO» відшкодувала 392 011,53 грн.

Лише за один тиждень - з 02.07.2007р. по 06.07.2007р. ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) здійснило страхових відшкодувань на загальну суму 392 011,53 грн.
Зокрема, зі страхування автотранспортних засобів (КАСКО) по чотирьом страховим випадкам було відшкодовано 297 869,86 грн., в тому числі 210 485,62 грн. сплачено за відновлення автомобілю Porsche Cayenne, по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) - 22 273,78 грн. та за кордоном («Зелена картка») - 4 199,85 грн., а також зі страхування майна - промислових і комерційних підприємств - 67 668,04 грн.

Кожний клієнт ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) має можливість отримати акційну знижку на страхування автотранспортних засобів (КАСКО) в розмірі 10%.
Для участі в акції необхідно укласти договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) з терміном дії на один рік. Акція триває до 1 серпня 2007 року.

За результатами рейтингу «Insurance TOP» ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) визнано Членом «Національного Клубу страхової виплати '2006» Головним критерієм членства в Клубі є здійснення компанією страхових виплат на загальну суму понад 1 млн. євро протягом року.
За результатами діяльності ЗАТ «УТСК» (UTICO) в 2006 році загальний обсяг страхових відшкодувань склав майже 15 млн. грн. (компанія посіла 28 місце серед 450 українських страховиків), загальний рівень страхових виплат склав 34%, що на 6% більше, ніж у 2005 році. Зокрема рівень страхових виплат склав: зі страхування автотранспорту (КАСКО) - 58%; зі страхування автоцивільної відповідальності за кордоном («Зелена картка») - 49%.

За результатами діяльності в першому кварталі 2007 року ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) зайняло одну з найкращих позицій на страховому ринку. Такі дані опубліковані в рейтингу «ТОП 100 найкрупніших страхових компаній СНД і Балтії». Зокрема, серед учасників ринку non-life страхування, UTICO зайняла 12-е місце за розміром власного капіталу, який склав 138 914,3 тис. грн., впевнено посіла 17-у сходинку за розміром активів – 177 400,5 тис. грн. Рівень страхових виплат компанії, який склав 23,25%, що в 2 рази перевищує середньоринковий, об'єм сформованих страхових резервів - 22 385,9 тис. грн. та гарантійний фонд - 11 770,0 тис. грн. додатково підкреслюють фінансову стійкість компанії UTICO, її платоспроможність та відповідальність перед своїми клієнтами.
UTICO щоквартально входить в перелік кращих компаній українського страхового сектору, що говорить про її високу репутацію на ринку, стабільність, впевнену динаміку розвитку та головне - довіру клієнтів.
Рейтинг "ТОП-100" складається Українським науково-дослідницьким інститутом «Права та економічних досліджень» та щоквартально публікується в журналі «Insurance Top».

Бренд «Страхова компанія «UTICO» (ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія») оцінено в ,43 млн., посідаючи 24-у сходинку серед 450 українських страховиків. Такі дані опубліковані в червні 2007 року Всеукраїнським рейтингом «Гвардія брендів», що є одним з проектів Видавничого Дому «Галицькі контракти».
Проект «Гвардія брендів» визначає найдорожчі бренди українського ринку, виходячи із визначення вартості бренду з урахуванням прогнозів розвитку ринку та ризиків.

ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO)
29 грудня 2006 року ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) святкуватиме своє 12-річчя. Саме до цієї події ЗАТ «УТСК» (UTICO) приготувало приємний подарунок - усі, хто укладе до цієї дати договір страхування автотранспортних засобів «автоКАСКО» отримують знижку 12% на цей вид страхування.
Крім того, кожний, хто укладе договір страхування «автоКАСКО» з урахуванням вказаної знижки в 2006 році та не буде мати страхових випадків за цим договором протягом року, отримує знижку в розмірі 12%+1% на страхування цього автотранспортного засобу при укладанні договору страхування на наступний термін в 2007 році.

В травні 2007 року Комунальним підприємством «Київський метрополітен» було проведено тендер серед провідних страхових компаній з метою закупівлі страхових послуг строком на один рік з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) визнано переможцем цього тендеру. Кількість укладених договорів склала 82, загальна вартість страхових послуг склала 72693,97 грн.

03 квітня 2007 року відбулись чергові загальні збори акціонерів ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO).
Акціонери ЗАТ «УТСК» (UTICO) затвердили результати діяльності компанії в 2006 році. Сума отриманих страхових премій ЗАТ «УТСК» склала 43,66 млн. грн., сума сплачених страхових виплат склала 15 млн. грн., фактичний запас платоспроможності перевищив нормативний у 18,7 разів і склав 136,98 млн. грн, розмір статутного фонду компанії на січень 2007 року складає 127,14 млн. грн. Показник співвідношення страхових виплат до страхових премій – 34,4% (при середньо ринковому показнику – 18,8%), що свідчить про високий рівень відповідальності перед своїми клієнтами.
Зборами акціонерів схвалено план стратегічного розвитку компанії на 2007-2008 роки. Прийнято рішення щодо направлення прибутку компанії за минулий рік на збільшення розміру статутного фонду.
Серед організаційних питань в ході засідання було прийнято рішення про введення до складу Правління компанії Григорюка Андрія Леонідовича, Головного бухгалтера ЗАТ «УТСК». Інших змін у складі Правління не відбулось. Не змінено склад Наглядової Ради та Ревізійної комісії ЗАТ «УТСК».

Лише за один тиждень - з 26.02.2007р. по 03.03.2007р. ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) здійснило страхових відшкодувань на суму 116 277 грн. Зокрема, за програмою обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України (ОСЦПВ) були здійснені відшкодування в розмірі 21 684,26 грн. та 24 990,00 грн. (страхові випадки в м. Києві), за програмою обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за кордоном («Зелена картка») – відшкодування в розмірі 22 146,67 грн. та 21 257,76 грн. (кожний зі страхових випадків відбулись на території Німеччини), за програмою добровільного страхування автотранспорту «автоКАСКО» сума страхової виплати склала 26 198,65 грн. (страховий випадок на а/д Львів-Знаменка).

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95