Прес-служба

Голова правління ЗАТ "Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) Пішакова Галина Володимирівна зайняла 18-е місце в рейтингу "ТОП-100. Лучшие ТОП-менеджеры Украины" серед керівників чотирьохсот страхових компаній України.
Пішакова щорічно входить в двадцятку кращих ТОП-менеджерів України, що говорить о її стабільно високій репутації на ринку, сучасних методах управління, формування позитивного іміджу та стрімкої динаміки розвитку компанії.
Рейтинг "ТОП-100" щорічно складається та публікується Видавництвом "Економіка" на основі рейтингового голосування керівників страхових компаній України.

29 грудня 2006 року ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) святкуватиме своє 12-річчя. Саме до цієї події ЗАТ «УТСК» (UTICO) приготувало приємний подарунок - усі, хто укладе до цієї дати договір страхування автотранспортних засобів «автоКАСКО» отримують знижку 12% на цей вид страхування.
Крім того, кожний, хто укладе договір страхування «автоКАСКО» з урахуванням вказаної знижки в 2006 році та не буде мати страхових випадків за цим договором протягом року, отримує знижку в розмірі 12%+1% на страхування цього автотранспортного засобу при укладанні договору страхування на наступний термін в 2007 році.

В грудні 2006 року керівники всіх структурних підрозділів та провідні спеціалісти з продажу ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) стали учасниками дводенного тренінг-семінару з техніки продажу. Серед основних тем, що були представлені: «Успіх продажу», «Психологія ефективного спілкування», «Методи та техніка продажів».
ЗАТ «УТСК» (UTICO) вже не вперше користується послугами спеціалізованих тренінгових компаній щодо підвищення професійної ланки своїх співробітників та готова це робити і надалі.

15 вересня відбулись позачергові Загальні збори акціонерів ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO).
Одним із головних рішень зборів було збільшення статутного фонду компанії на суму 6 814 517,40 грн. до 133, 9 млн. грн. Статутний фонд буде збільшено за рахунок реінвестицій дивідендів. Додатковий випуск простих акцій 62 063 штук, номінальною вартістю 109,8 гривні кожна. Привілейовані акції не випускаються.

14 липня 2006 року відбулися чергові загальні збори акціонерів ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія” (UTICO). Основні питання, які на них розглянуто: підсумки результатів діяльності UTICO за 2005 рік, обговорення стратегії подальшого розвитку компанії, зміна складу Правління.

Акціонери позитивно оцінили результати розглянутої минулорічної діяльності, схвалили плани стратегічного розвитку ЗАТ „УТСК” на подальшу перспективу.

ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) підтримує проведення Другої Міжнародної Карпатської страхової конференції, що відбудеться в лютні 2006 року в місті Яремча в якості спонсора.
В рамках конференції відбудуться дискусії з найбільш актуальних питань державного регулювання страхового ринку, формування законодавчої бази, науково-кадрового забезпечення галузі, інвестиційної привабливості українського ринку страхування.
Учасниками конференції стануть керівники провідних страхових компаній та фінансових установ, державні діячі, журналісти та інші представники, що мають можливість вплинути на розвиток українського ринку страхування.

Згідно з рейтингом «ТОП-100. Лучшие компании Украины» Пішакова Галина Володимирівна – Голова правління ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) зайняла 16-е місце серед TOП-менеджерів страхових компаній України.
Рейтинг «ТОП-100» щорічно складається фінансово-економічним тижневиком «ИнвестГазета» на основі рейтингового голосування керівників страхових компаній України. Основними критеріями голосування стали: репутація і авторитет керівника, вміння лобіювати інтереси компанії та формувати позитивний імідж компанії, наявність довгострокової стратегії розвитку компанії та використання сучасних методів керівництва, проведення ефективної і соціальної політики в компанії, позитивна динаміка розвитку компанії, залучення інвестицій та освоювання нових ринків збуту.v

27 січня 2006 року на черговому засіданні Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України, згідно з рейтинговим голосуванням 66-ти її членів, ЗАТ «Українська транспортна страхова компанія» (UTICO) обрано до складу Президії МТСБУ на 2006 рік.
Окрім цього, за активну участь в роботі Президії МТСБУ, і за особливий вагомий внесок у розвиток обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в Україні почесною грамотою було нагороджено Голову правління ЗАТ «УТСК» (UTICO) Галину Володимирівну Пішакову.

Нова філія в місті Рівне реалізуватиме страхові послуги ЗАТ УТСК (UTICO) в повному обсязі, а це більш ніж 60 програм практично по всім видам страхування. Комплекс страхових продуктів для новоутвореної філії враховує специфіку регіону та потреби як корпоративних так і приватних клієнтів.

Починаючи з березня 2004р. ЗАТ „Українська транспортна страхова компанія" (UTICO) успішно реалізує спільну програму з ВАТ АКБ „Антарес" для отримання банківської гарантії туристичними підприємствами без застави та відкриття банківського рахунку. А саме, ЗАТ УТСК (UTICO) заключає договори страхування відповідальності перед гарантом з партнерами - туристичними компаніями.
За цей період між UTICO та туристичними компаніями було укладено 130 договорів з цього виду страхування, страхові премії по яким склали більш 42 тис.грн.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95