Прес-служба

За 2014 рік компанія «UTICO» зібрала 123 279,9 тис.грн., що на 19,8% більше ніж за 2013 рік.
За 2014 рік було виплачено страхових відшкодувань 35 576,8 тис.грн., що більше чим в 2 рази у порівнянні з 2013 роком.

Компанія «UTICO» протягом 9 місяців 2014 року виплатила більше 18 млн. грн., врегулювавши при цьому 1431 страхових випадків.

Більша частина відшкодувань прийшлась на виплати по цивільній відповідальності транспортних засобів,  авто каско, авіаційним ризикам, подорожуючим за кордон та відповідальності авто перевізників.

Компанія «UTICO» працює 20 років на ринку страхових послуг України.

РА «Експерт-рейтинг» підтверджує рейтинг фінансової стійкості ПрАТ «Українська Транспортна Страхова компанія» («UTICO») на рівні uaA, що означає високий рівень фінансової стійкості та кредитоспроможності. 

Повідомлення про виникнення особливої інформації (інформації про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю) емітента

І. Загальні відомості

1. Повне найменування емітента: Приватне акцiонерне товариство "Українська транспортна страхова компанiя."

2. Код за ЄДРПОУ: 22945712

3. Місцезнаходження: 01033 м. Київ, вул. Саксаганського, 77

4. Міжміський код, телефон та факс: 0443039770, 0443039772

5. Електронна поштова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації: http://utico.ua

7. Вид особливої інформації або інформації про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю: Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

ІІ. Текст Повідомлення

Наглядовою радою Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення відсторонити з 31.08.2014 р. від виконання повноважень Голови Правління Товариства Пішакову Галину Володимирівну на строк до обрання нового Голови Правління. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення Наглядової ради від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, протягом якого перебувала на посаді, - 2 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Наглядовою радою Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення обрати тимчасово виконуючим обов'язки Голови Правління Товариства Чаплигіна Костянтина Миколайовича з 01.09.2014 р. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення Наглядової ради Товариства від 30.08.2014 р. Строк, на який обрано, - до обрання нового Голови Правління. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Інші посади, які обіймав  протягом останніх п'яти років, - Головний спеціаліст першого інспекційного відділу (м. Київ) інспекційного департаменту Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України; Заступник начальника першого інспекційного відділу інспекційного департаменту Держфінпослуг; Начальник першого інспекційного відділу інспекційного департаменту Держфінпослуг; Начальник відділу інспектування страховиків та страхових посередників управління інспекційного департаменту Держфінпослуг; Заступник начальника другого інспекційного відділу на ринку страхування департаменту страхового регулювання та нагляду Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг; Начальник відділу позапланових перевірок та внутрішнього контролю контрольно-ревізійного управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення достроково припинити повноваження члена Наглядової ради Товариства Люліна Анатолія Миколайовича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, протягом якого перебував на посаді, - 2 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення достроково припинити повноваження члена Наглядової ради Товариства Власова Ігоря Олександровича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 93,2756%, розмір пакета акцій Товариства - 1137987 простих іменних акцій. Строк, протягом якого перебував на посаді, - 2 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення достроково припинити повноваження члена Наглядової ради Товариства Ковальчука Романа Володимировича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, протягом якого перебував на посаді, - 2 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення достроково припинити повноваження члена Наглядової ради Товариства Засульського Миколи Володимировича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, протягом якого перебував на посаді, - 2 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення достроково припинити повноваження члена Наглядової ради Товариства Кєстутіса Богдонавічюса. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, протягом якого перебував на посаді, - 2 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення обрати членом Наглядової ради Товариства Власова Ігоря Олександровича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 93,2756%, розмір пакета акцій Товариства - 1137987 простих іменних акцій. Строк, на який обрано, - до переобрання.  Інші посади, які обіймав  протягом останніх п'яти років, - заступник директора з економіки, член наглядової ради. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення обрати членом Наглядової ради Товариства Чорноморченко Євгена Анатолійовича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, на який обрано, - до переобрання.  Інші посади, які обіймав  протягом останніх п'яти років, - фінансовий директор. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення обрати членом Наглядової ради Товариства Виштака Олександра Анатолійовича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, на який обрано, - до переобрання.  Інші посади, які обіймав  протягом останніх п'яти років, - фінансовий директор. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення обрати членом Наглядової ради Товариства Полянського Павла Миколайовича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, на який обрано, - до переобрання.  Інші посади, які обіймав  протягом останніх п'яти років, - підприємець. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення обрати членом Наглядової ради Товариства Ковальонка Ігоря Павловича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, на який обрано, - до переобрання.  Інші посади, які обіймав  протягом останніх п'яти років, - директор. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Наглядова рада Товариства 30.08.2014 р. прийняла рішення обрати Головою Наглядової ради Власова Ігоря Олександровича. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення Наглядової ради Товариства від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 93,2756%, розмір пакета акцій Товариства - 1137987 простих іменних акцій. Строк, на який обрано, - до переобрання.  Інші посади, які обіймав  протягом останніх п'яти років, - заступник директора з економіки, член наглядової ради. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення достроково припинити повноваження Ревізора Товариства Денисенко Тетяни Вікторівни. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, протягом якого перебувала на посаді, - 2 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Позачерговими загальними зборами акціонерів Товариства 30.08.2014 р. прийнято рішення обрати Ревізором Товариства Секер Ірину Володимирівну. Згоди на розкриття паспортних даних не надано. Підстава такого рішення - рішення позачергових загальних зборів від 30.08.2014 р. Частка, якою володіє в статутному капіталі Товариства, - 0%, розмір пакета акцій Товариства - 0. Строк, на який обрано, - 3 роки.  Інші посади, які обіймала  протягом останніх п'яти років, - головний бухгалтер. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

III. Підпис

1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно із законодавством.

2. Т.в.о. Голови Правління                                                                                    Чаплигін К.М.

22.09.2014

Цікаво, як розвивалося страхування з найдавніших часів? Які найнесподіваніші поліси страхування існують у світі?


Приєднуйтесь до нашої сторінки в Facebook і Ви дізнаєтесь про це і багато іншого! - https://www.facebook.com/IC.UTICO

 

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Бажаємо усім школярам та студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів!

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Компанія «UTICO» отримала задовільні оцінки діяльності страховиків-членів МТСБУ станом на 30.06.2014.

В 1 кварталі у компанії були об'єктивні складнощі через велику кількість перевізників та застрахованих на сході України, але компанія працює стабільно - показники виходять в «жовту» зону. Скарги, що накопичилися за минулий період з цих причин, конструктивно вирішуються.

Незважаючи на непросту ситуацію, яка торкнулася багатьох страховиків, компанія витримує всі перевірки.

Дякуємо всім нашим лояльним Клієнтам, які з розумінням ставляться до об'єктивних труднощів - ми зі свого боку робимо все щоб виправдовувати Ваші очікування та продовжуємо працювати для Вас. 

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Щастя, радості, добра і благополуччя нам, співвітчизники!
Нехай в кожній оселі буде мир, злагода та порозуміння!
Бажаємо незламності Духу і наснаги поборювати будь-які мінливості долі!

Нехай нам та нашим дітям живеться щасливо в нашій спільній, вільній та єдиній Україні!

Середа, 20 серпня 2014 03:00

До уваги журналістів!

Шановні пані та панове!

Повідомляємо Вам, що Ви можете зв’язатись з нами з приводу цікавлячих Вас питань, написавши нам на адресу pr@utico.com.ua.

Ми з радістю надамо Вам необхідну інформацію, та відповімо на Ваші запитання!

Нацкомфінпослуг несподівано призначила перевірки для компаній-членів МТСБУ. У списку опинилися всі провідні страховики, в тому числі й ті, хто представляє інтереси всіх членів у виборних органах МТСБУ - в Координаційній Раді і Президії. Наша компанія як і інші учасники ринку, також стане об'єктом додаткових перевірок.

За словами страховиків, більшість цих компаній Регулятор перевіряв останні 6-9 місяців. Саме, що майже всі ці компанії входять в «зелену зону» за системою оцінки діяльності, рівня скарг і якості.

44418 грн. перерахувала СК «ЮТІКО» за відновлювальний ремонт універсала Mercedes, який було пошкоджено в аварії з вини страхувальника компанії.

Виїжджаючи з двора свого будинку, водій Scoda, автоцивільна відповідальність якого була застрахована в СК «ЮТІКО», через сильний дощ відразу навіть не помітив, що з правого боку перехрестя до нього на чималій швидкості наближається інший автомобіль. Результатом такої «неуважності» й стало зіткнення, внаслідок якого у Mercedesбуло пошкоджено задню праву частину кузова.

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95