Прес-служба

Середа, 20 серпня 2014 03:00

До уваги журналістів!

Шановні пані та панове!

Повідомляємо Вам, що Ви можете зв’язатись з нами з приводу цікавлячих Вас питань, написавши нам на адресу pr@utico.com.ua.

Ми з радістю надамо Вам необхідну інформацію, та відповімо на Ваші запитання!

Нацкомфінпослуг несподівано призначила перевірки для компаній-членів МТСБУ. У списку опинилися всі провідні страховики, в тому числі й ті, хто представляє інтереси всіх членів у виборних органах МТСБУ - в Координаційній Раді і Президії. Наша компанія як і інші учасники ринку, також стане об'єктом додаткових перевірок.

За словами страховиків, більшість цих компаній Регулятор перевіряв останні 6-9 місяців. Саме, що майже всі ці компанії входять в «зелену зону» за системою оцінки діяльності, рівня скарг і якості.

44418 грн. перерахувала СК «ЮТІКО» за відновлювальний ремонт універсала Mercedes, який було пошкоджено в аварії з вини страхувальника компанії.

Виїжджаючи з двора свого будинку, водій Scoda, автоцивільна відповідальність якого була застрахована в СК «ЮТІКО», через сильний дощ відразу навіть не помітив, що з правого боку перехрестя до нього на чималій швидкості наближається інший автомобіль. Результатом такої «неуважності» й стало зіткнення, внаслідок якого у Mercedesбуло пошкоджено задню праву частину кузова.

Аварія, внаслідок якої були пошкоджені дві автівки та травмовано пасажирку однієї з них, сталася на одному з найжвавіших проспектів столиці.

Запізнюючись на роботу, молода киянка вирішила зупинити машину. На її підняту руку одразу зреагував водій Peugeot 308, погодившись підвести дівчину в центр міста. Проте потрапити цього дня на роботу ані їй, ані йому так і не довелося.

Виявивши по дорозі на роботу незначну поламку своєї автівки, водій ChevroletLacettiвирішив зайвий раз не ризикувати та одразу їхати на СТО. При цьому, неквапливо прямуючи середмістям столиці з увімкненою «аварійкою», він аж ніяк не очікував, що буквально за мить його поїздка до автосервісу набуде ще більшої актуальності.

Аварія, що була спричинена діями клієнта СК «ЮТІКО», сталася на Рівненщині. Водій вантажівки Mercedes, цивільна відповідальність якого була застрахована в компанії, рухаючись під сильним дощем другорядною дорогою в передмісті Рівного, всіляко намагався об’їхати численні ями та ритвини на трасі.

Аварія, внаслідок якої був пошкоджений DaewooLanos, сталася в Дніпропетровську. Клієнт страхової компанії «ЮТІКО», перебуваючи за кермом свого автомобіля ВАЗ, вчасно не зорієнтувався на дорозі, не впорався з управлінням, внаслідок чого скоїв наїзд на DaewooLanos, який здійснював поворот.

27500 грн. виплатила страхова компанія «ЮТІКО» потерпілому внаслідок ДТП, що сталася з вини клієнта компанії. Аварія мала місце в одному з районних центрів Івано-Франківської області. Клієнт СК «ЮТІКО», цивільна відповідальність якого була застрахована в компанії, повертаючись того дня з роботи за кермом свого Citroen, відволікся від дороги та не помітив автомобіль ToyotaRAV4, що був припаркований на узбіччі.

Впродовж останніх чотирьох  тижнів страховою компанією «ЮТІКО» було врегульовано 172 справи за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, за якими потерпілим було відшкодовано понад 1 млн. грн.

Титульний аркуш

 

            Підтверджую ідентичність електронної та паперової форм інформації, що подається до Комісії, та достовірність інформації, наданої для розкриття в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії.

 

Голова Правлiння

 

 

 

Пiшакова Галина Володимирiвна

(посада)

(підпис)

(прізвище та ініціали керівника)

МП

25.04.2014

(дата)

 

 

 

Річна інформація емітента цінних паперів

за 2013 рік

 

I. Загальні відомості

 1. Повне найменування емітента

                Приватне акцiонерне товариство "Українська транспортна страхова компанiя."

-20% на заказ ОСАГО

 

+38 096 382 83 95